bugün

(bkz: pkk nın diyarbakır a terörist heykeli dikmesi) olayından sonra gerçekleşmesini temenni ettiğimiz durum.

şehit gelmiyor, barış, özgürlük, kardeşlik, biji, heval, megri.
üstüne işemezsem adam değilim.

subjektif diye sileni de heykelin üstüne çıkarır sikerim ona göre.
kimsenin zorunda gitmesin barış olduğu zaman dikilecektir, ama elbette taksim meydanına değil.
üstüne sıçmazsam adam değilim.
Akp iktidarinda mümkün dür.
Asrın orospu çocuğu şeklinde not düşülecekse destelenecek eylemdir.
dikildiği saniye anasını s.kecekleri için olmayacak heykel.
Şeytan taşlama merkezi Mekke'den istanbul'a kayar. Turizme az buçuk katkı sağlar it. Yeşil sermaye akar şehre.
Mal mal başlık atıp insanları galeyana getirmeye utanmıyor musunuz? Biz burada kardeşlik diyoruz siz apo heykeli diyorsunuz işsiz herifsiniz ya allah akıl fikir versin size. Öyle klavye başından atıp utmak ile olmuyor bu işler.
imkansız bir olaydır.
dikmeden önce üstüne kimin oturacağına karar versinler, kargaşa cıkmasın.
bir nevi nabız tutma eylemidir. küçük çaplı bir ankete benziyor. bakalım kaç kişi aponun pis heykeline sıçacak diye anketimsi salakça açılan başlıktır.
köpekler bu kadar kutsal değildir herhalde diye düşündüren meseledir.
Öncelikle göt ister. Ardından istanbulun ikinci fethine tanık olur dünya. Sonrasında iktidarın kellesi gider. Daha so ra kürt soykırımı yada zorunlu göçle son bulur.
Başka bir deyişle gel tepemize sıçtır.
cami duvarına işemektir.
gezi olaylarında apo posteri açılırken, anıta pkk bayrağı asılırken ses çıkarmayan, hatta bu teröristlerle omuz omuza polisle çatışan atatürkçü, cumhuriyetçi, direnişçi kardeşlerimizin neden gücüne gittiğini anlamadığım olay.

postere, bayrağa eyvallah, heykele gelince auuuvv. nası olacak?
(bkz: adamın götünden kan alırlar kamil kan)
Olursa şaşılmalılıdır.
Burası Türkiye.
rezervi aldım bekliyorum. günün birinde olacak olandır. bu millete bu yaraşır. herkes atıp tutmuş ama dikildigi gün mal gibi bakmak dışında hiç bir şey yapmayacağına-her zaman olduğu gibi- kalıbımı basarım. dikildigi gun ne mutlu türküm diyene götümü siktirmezsem şerefsizim ama sen o saatten sonra hangi yüzle söylersin bilemem. üç kıtaya hükmeden yedi düvele meydan okuyan büyük milletten büyük davar sürüsüne.evrim tersten işleyebiliyormuş demek ki. bu vatan için şehit olan bok yoluna gitmiştir arkadaş. ben bunu bilir bunu söylerim. bayrak çiğnendi sustunuz, teröristi barış güvercini yaptınız, türklügü yedirtmeyiz! şaka lan ehu ehe. türklük mü kaldı amk.
Klavye delikanlıları esip gürler ama senin ülkene ilk teröristin heykeli zaten dikilmiş durumda. O toprakları ülkenden saymıyorsan o zaman da efelenmeyeceksin, bırak adamlar özerklik mi istiyor ne isterse yapsın. Gücünün yetmediği yerlere uzaktan erkeklik yapmak kolay. Güneydoğuda önce türklük sonra da türk devleti tamamen otoritesini yitirmiş durumda. Zaten fiili olarak onları buraya bağlayan bir şey yok. Adana'dan bildiriyorum kürt halkı burada bile devlet otoritesinden hiçbir şekilde çekinmiyor. Devleti hissetmiyor. Bunu devlet vursun, kırsın anlamında söylemiyorum zekası olan anlar. Yani ezcümle türkler kürt halkı üzerindeki tüm yetkinliklerini kaybettiler. Artık türklerin hayal ettiği gibi bir birlikte yaşam mümkün değil.