bugün

Allahını seven soylesın nerde bu kırmızı elbıse ? Ben turuncu atkı tarzı bısı goruyorum
çantasında taş olduğu söyleniyor bu kişinin.
Onunki gibi bir bez çantayı yakından inceleseydiniz içine pamuk topağııda koysanız öyle görüneceğini bilecektiniz.
Zaten olaya "direnişe gece elbisesiyle gelmiş" diye bakanlara bişey anlatmak mümkün değil de "taş taşıyor" iftirası not düşülsün buraya.
direnişe gece elbisesiyle giden hatun.
şimdi çantasında taş mı var? evet.
tarihin 28 mayıs olması bir şeyi değiştirir mi? hayır.
bu olaylar zaten öncesinden planlıydı.
taksim direnişinin rengi ve sembolü olmuştur.
Direnişin rengi kırmızı elbisesiyle pek de eyleme ve haklarını savunmaya gelmiş gibi durmayan kadındır. Tamamen reklam amaçlıdır yukarıda birinin dediği gibi o kız Lost'da ki Hurley gibi bir şey olsaydı kimsenin dikkatini çekmezdi. Ama Kırmızı elbisesi, biber gazının önündeki "asil" duruşuyla -o halde kaçamadığı için kitlenip gözlerini kapamış olması ihtimalini göz önünde bulundurmazsak tabi- bakın polis ne yapıyor neler yapıyor şerefsiz polis kadına biber gazı sıkmış diye ortalığı ayağa kaldıran kadındır. He yanlış anlaşılmasın polisi savunduğumdan değil ben bu olayda tarafsızım ama bazı şeylerin çok fazla reklam amaçlı yapıldığını biliyorum. inanıyorum demiyorum bakın birazcık araştırırsanız bunun net bir bilgi olduğunu göreceksiniz. Kimse öküz gibi vücudu olan ve biber gazı yiyen bir adamı fotoğraflamaz çünkü o cüsseye o gazı yemek falan derken konu dağılır. Ama naif bir kadına, tekerlekli sandalyede bir amcaya veya yaşlı bir teyzeye biber gazı sıkmak hemen fotoğraflanır çünkü reklam değeri vardır. He tabi burada onlara sıkılsın demiyorum. Kimseye sıkılmamalı ama olaylar bu noktaya geldikten sonra sadece bu kadının göze batması bence biraz fazla reklam.
kırmızı giydiği için sevdiğim kadın.
matrixteki kırmızı elbiseli kız gibi sembolik hale gelmiş kızdır.
Herkesin mesleğine bok attığı, taksime yapılma ihtimali olan avm nin elinden çıkacağını sandığı bir şehir plancıdır.
sözlükteki çoğu trollden adamdır. o iki bacağın arasındaki uzuvun adamlıkla alakası yoktur şakirt din kardeşlerim.
valla akla "taş yoksa ne vardı?" sorusu gelir, gelmelide. ne arkadaş o fotoğraftaki kalabalık? cüzdan, telefon mu ne yani?
Çok güzel kızdır, candır, gelecek nesiller için canının yanmasını umursamayandır.

Görsem anında evlenme teklif edeceğim kızdır.
Sonuçta çantasında taş olduğu bellidir, dhkp-c maşasıdır bununla da gurur duyar, komünistlik bunların ruhunda vardır. Allah memleketimizi bunların şerrinden korusun. amin.
sadece taşakları olduğu için ortalarda erkeğiz diye dolaşan bi çok şerefsizden daha onurlu ve erkek kadındır.

yanacıkların dan öperingg.
güçtür.
çantasından roketatar çıkan kız.

(bkz: vay amk)
italya'da kadınlar tarafından sembol haline gelmiştir.
direnişin simgesi haline gelmiştir.
tipinden kıyafetinden ve duruşunudan anlaşılacağı üzre bildiğin kezban. valla bak.
açıkça vatan hainidir, üniversitede yetiştireceği gençlerden hayır beklenmemelidir.
haber7'den alınan çakma fotoğraflarla "çantasında taş var" diye boklanmaya çalışılan direniş abidesi güzel insan...

akıl mantık falan aramıyoruz 48 kiloluk dal gibi bacının yanında 10 kilo taşla gezeceğine inanabilen az zekalılarda.

ama haber7 lan...

allah bir deseler itikadım sarsılır.
gazla oynayan gaza bulaşır .
(bkz: Tiananmen deki Çelimsiz Direnişçi)
yürek sahibi imiş.
adam olmak için testis gerekmez.
daha önceden de aynı kıyafetle gezmişliği var mı diye düşündüğüm memeli.
(bkz: Ceyda Sungur)

http://mirilti.com/turkiy...mizili-kadin-konustu.html

görsel