bugün

esenler otogarın aşağıdaki tuvaletlerine girmemiş kişiler görüyorum lütfen caz yapmayın.
Yerli ve milli tuvaletimizdir.
ilk defa orada gördüm böyle bir tuvalet sistemini hep amerikan filmlerinin köhnemiş bölgelerinde bulunan istasyonlarında görürdüm.
çalışanlarıda bir gariptir. belli bir saatten sonra tek çeşit menü veriyorlar sanırım. şöyle bir diyaloğumuz olmuştu;
bir whooper menü alabilirmiyim ?
çalışan: sadece whooper menü verebiliyoruz!
ben: tamam, bende whooper menü istiyorum?..
(bkz: Sidik esansı)
enfeksiyon kapma riski çok yüksek olan yerdir.
Fakirlerin girememesi için şifre bırakılmalıdır. Burger king 'e zenginler gidiyor çünkü evet.
kesinlikle fakirlerin girememesi için şifre bırakılmalıdır. starbucksta görmüştüm, fişinizin üstünde şifre yazar, onu yazıp girersiniz. girdiğime pişman olduğum yerdir.
bedava sıçıyorsunuz bir de bok atıyorsunuz.

amk fakirleri.
Türkiye'de bu kadar am, göt, yarak, kürek gören başka bir tuvalet daha yoktur.
Burger king'e giden fakirlere fazladır bile. On lirayla karnınızı doyuruyorsunuz amk fakirleri gidin tuvaletinizi de evinize yapın.
kimileri için büyük sorun haline gelmiş tuvalettir. girmeyin kardeşim o zaman. başka hela mı yok koca taksimde.
Bedava tuvalet boktan beterdir amk.
altına yaparsın, yine de kullanamazsın amk. şifre mifre bişeyler var.
tuvalet değildir.
insan üzerine büyük bir koleksiyona sahip tuvalettir. neredeyse tüm istanbul üzerinden geçmiştir bir şekilde.
istanbulda yaşayan herkesin en azından bir kere işeyip, sıçtığı rezil tuvalet.

sahiplerini getirip zorla işettirmek istediğim tuvalettir.
Cidden ahirdan beter lanet yer mcdonaldsa isemek durumunda birakiyor sizi.
mutfak ekipmanlarını yapan paslanmaz çelikçiye eşantiyon olarak yaptırılmış gibi durmaktadır.

- hele bir düşün! pisuarları neden çelikten değil de seramikten yaparlar diye.
bedavadır.başkada birşey demiyorum.
eski tezgahtan yapmışlar gibi görünen tuvaletimsi.
yalak gibi iğrenç pis bir şeydir, kokudan içinde 1 dakikadan fazla durmak namümkündür.
yangın alarmı kadar değerlidir.
acil durumlarda hayat kurtarır.
bir starbucks wc si kadar pis değildir, girmeyin la buraya az daha salını verin dümdüz ,midpoint var merdiven çıkmaya üşemem derseniz terasta bir tur atıp bir akadaşa bakacağım havası üzerine mis oluyor .. ha bu nu yaptım mı hayır ancak nacizhane önerimdir sözlüğe
demirden yapılmış garip bir şeydi en son istanbul a gittiğimde.
nereye işeyeceğimi bulamamıştım.
Acele işin vardir ve cok fena çişin gelmistir.
Hemen taksimin umumi tuvaleti burger king aklima gelir. Aceleyle iceri girer cisini yapar cikarsin..
Bir an guvenlik gorevlisiyle yuz yuze gelirsin;

+abi bi gun yemege de bekleriz.
-ben hamburger sevmiyorum ya, gaz yapiyo.
+numarani ver sen klozet yapilinca ararim ben seni eheeh.

iyi laf sokmustu pezevenk.