bugün

Görmemiş bir sözlük kızıdır. Zanneder ki bunu yapınca, karşıdaki insanı üzecek. Ama babayı alacaktır. Ben zerre üzülmem mesela.
yerine kesin başka birisini takibe alan sözlük kızıdır.
Sen kim köpeksin acaba?
Ben bazen canım sıkılınca yapıyorum. Çekmemişsem hoşuma gittiğinizdendir şaka şaka umutlanmayın ezikler. Kalsın bari biraz mutlu olsun ezik dediğimdendir.
siz nikah dairesinden gün almaya çalışırken fark etti iseniz katmerli hayal kırıklığına sebep olacaktır.

(bkz: madem evlenmeyecektik neden takip ettin)
başına buyruk olması kimseyi ilgilendirmez.
derdinizi seveyim beni kimse takip etmiyor ben napim. yeniyim diye dışlanıyor muyum acaba.
Aklı başında erkeğin s#kin de olmayan kızdır. Bunu yapan gerizekalı kız, bir tek kendisinde vajina var zanneder. Kusura bakma ama, piyasa #m kaynıyor etrafta.
ne derece kötü hissettirmiş ki başlık açılmış entry giriliyor falan. yazılanlar da hep umrumda değil ondan çok var bilmem ne. her insan nasıl takip ederse öyle de bırakabilir takibi. yine vajinası vardır, yine kalbi vardır, zekası da yerindedir. altı üstü bir takip çekmiştir. iyi ki de çekmiştir.
sürünün.
S.kine tak(a)mayanların diline taktığı kızdır. iyi ki umrunuzda değilmiş. Bir de umrunuzda olsaydı sol frameyi komple takibi geri çeken kız konulu başlıklar süsleyecekti demek. Ne çok seviyorsunuz zırtıllamayı.