bugün

Yeni yazar.

Kanal istanbul projesi ülke yararınaymış. itiraz eden ülke çıkarına karşı çıkan bir mal oluyormuş.

Bana kanal istanbul'un bir tane ülke yararına sonucunu söylesin o zaman. Kendisini sözlüğün en zeki yazarı ilan edelim.
Kendisine kanal istanbul güzergahında arsa hediye etmek isterim aç aç savunmasın böyük asrıın procesini.
Eski aktrollerden silik yiyen bir yazardır. Hortlak gibi silindikçe geliyorlar. Güzel güzel trollemeleri olsun. Çoh eğlenicükkkk çoh.
Yazık bu adama, emekçi işte sabahtan akşama kadar sözlükte türlü trollükler yaparak para kazanması lazım maşallah vızır vızır çalışıyor entry gireceğim diye.
Bir yazar. Bütün şuursuzlar gibi kendini milli şuura sahip zannediyor, dindarlığı bizi bağlamaz onu Allah’a göstersin.
istemezük zihniyetini kudurtan yazar.
(bkz: #42627482)

allahın taraf tuttuğunu ima ediyor.
diyelim ki doğru.
afrikada ölen müminler hakkında ne diyecek acaba?
onların rızkı nerededir?
gerçekten bu cevaba tatmin oldum.
teşekkürler takeda.
Dincilerin ve hitap ettikleri kesimin genelde biraz salak ve cahil olması.
yahu bu kadar da düşürme artık kendini gir bak şu yazdığın son entrylere, trollsün tamam anladık ama bunları yazmak için mi para alıyorsun midesi bulanıyor insanın, bu kadar da us yoksunu olma be.
Münafık aktrol.
Müslüman turnusolu. Bu adam ne yazıyorsa tersi doğrudur.

Bir yazar(!).
Trollükten kazandığı para o kadar yetiyor ki, adam saat 13:00 dan önce entry girmiyor paso uyuyor. Sabah erkenden kalkmalı bence dinç kafayla daha iyi yapar işini.
işte şimdi seni donuzladım liseli. efferim böyle kendinizi belli edinki çomar temizliğe devam edelim.

(bkz: bi siktir git dedirten kemalist zırvaları/#42660027)
artı eksi oval yuvarlak üçgen dikdörtgen halıda masada oturma odasında banyo küvetinde duvarda tuvalette ormanda piknikte bilumum akla gelebilecek her yerde samancı zihniyete vazelinsiz işlem yapan yazar. saksıya fesleğen gibi oturtma anlamı da çıkabilir. evet..
kadir mısıroğlu ekolünden mısır kafalı bir kardeşimiz. zararı yok delidir deyip geçin.
Bi ilaç firması.
dinsiz kudurtan yazar.
Dün dediği bugün dediğini tutmayan yakında frank lucas ile beraber maması kesilecek troll.
dinsiz kudurtabilmesi için önce bir dini olmalı. çocuk milleti cennete cehenneme yolluyor kafasına göre. dinden çıktı çoktan ama daha kendisi bile farkında değil. farkında olması da mümkün değil.
görsel
görsel
benim nick altıma beşinci nesil samancı yazmış. ben de ona şu görselle cevab vermiştim.

görsel

ben onu ciddiye almadım ama herhalde o beni ciddiye almış.
yeni hesabıyla bana mesaj atmasını istediğim yazar. bizim davamız para pul davası değildir kanka.