bugün

(#43346062)
Ne kadar boş olduğunu daha önce de söylemiştim, bununla da iyice tescillendi. Sağ çizgisinde olmayan herkesi potansiyel hain ve bölücü olarak gören zihin fukarası tayfadan işte, ne eksik ne fazla.
eba tv'de derslerin başlamıştır, hadi kuzum derslerini ihmal etme. Bugünlük internet yeter, hadi çocuğum hadi.

Edit: anca silersin entryi zaten. Ben de karşımdakini ciddiye alıp entry giriyorum. Önce fikirlerinde kararlılık sağla, uza. *
Edit2: Allahını seversen başlığı uplatıp durma, iq düşürücü yazılarını görmek bende baş ağrısı yapıyor.
Sitenin zeka seviyesini düşüren yazarlardan...
Sosyalist mıknatısı ulusalcı bir yazar, herkes salladığına göre doğru yolda gidiyor kendisi.
Gizli ya da açık vatan haini bükücüsü.
Şimdi entrylerine baktığım kişi ve gerçekten çok boş beleş biri. Her bir başlığın altında insanları önyargıları ile karalamayı çok seviyor belli ki..
Fazlasıyla milliyetçi olduğunu görmüş olduğum yazar. Yine de bir renktir. Hayırlı yazmalar...
Kendisinin görüşünden olmayanı Kürt sevici diye niteleyen biri.
Senin o yakın durduğun milliyetçi siyasi görüş var ya işte o sağ görüşün en büyük temsilcilerinden Turgut Özal olmasaydı burada Kürtlerin sayısı bu kadar fazla olmayacaktı.
Biz gerçek olan bir şeyi söylüyoruz sonra o gerçeği savundu oluyoruz ve biz de Kürt sevici damgası yiyoruz.
Sevsinler senin milliyetçilik dalganı.
solculuğun da temelinde milliyetçilik olduğunu bilmeyen, milliyetçiliğin ne olduğunu bilmeyen, ülkü ve ülkücülüğün de ne olduğunu bilmeyen, okumamış cahil zavallı.

g*tçü abileri beynini yıkamış bu da öyle zannediyor.
Keşke beyin bedava olmasaydı dedirten cinsten Irkçılık yaparak ülkeyi kendisi ayrıştırıyor utanmadan vatan kurtarıyor havası atıyor evladım git bir işe gir ülkene asıl o zaman faydan olur.
görsel
Tutarsız eleştirileri var bu yazarın.
Tutarlı da çıkıyor günde iki kez doğruyu gösteren bozuk saat gibi.
Benim görüşüm bu.
--spoiler--

mersin'in yarısı kürt ve hdp seçmeni.
--spoiler--

https://www.sabah.com.tr/...ri/mersin-secim-sonuclari

100 ÷2= 11 mi ediyor ?

senin matematik bilgine sokayım.
türkçe dilbilgisi çok kıt olup, daha kelimelerin doğru yazılışını bilmeden ülkücüyüm ayağına yatan ergen.

sütünü içtin mi abisi? geç oldu.
hem müslüman hen türkçü olunamaz.
başlığı leş gibi hdp'li kokan kardeşimiz.
Yörük olduğunu iddia edip yörüklere hakaret eden değişik bir yazar.
homojensozluk.com ' da kürtler hakkında hakaretler edip ayrıştırdığı için; üstelik bunu din,dil,ırk ayırt etmeyen bir sözlükte yaptığı için, sözlük yönetimi kendisini uzaklaştırmıştır. bundan ötürü yönetime ve sözlüğe pkk yandaşçısı, türk düşmanı demeye başlamıştır. böyle zır cahil, yobaz, ülkeyi bölüp ''insanlık'' kavramı nedir unutan varlıkların nefes alması sahiden oksijen kaybı. acı...
CHP için çalışan bir aktroll.

Başka bir şey düşünemiyorum. Başarısız bir proje.
itin köpeğin iftiralar attığı bir vatan evladıdır kendisi. Bazı görüşlerimiz farklı olsa da vatanına ve milletine olan sadakati şüphe götürmez...
Boş yazar müsvettesidir. Sözlük burası amk. Saçmalama yeri burası, ırkçılık yeri değil.
sol framede, içinde kürt geçen bir başlık gördüyseniz %99 ihtimalle bu herif entry girmiştir. özellikle dikkat ediyorum birkaç gündür, hiç şaşmadı.
Her kürdü terörist olarak gören bir Türkçü yazardır. Yapma be tahircim Türkçülük yapmana hiç bir lafım yok ama bu genelleme yanlış değil mi sence de ?
benim anne tarafında hem kürtlük hem Türklük var Babam ise bir Türk ben de mi pisliğim şimdi ?
Kürtlere lafı olmadığını iddia eden ama alevi ve solculara laf Eden bok atan it kopuk.
Banka çalışanının göğüslerine sapıkça bakan bir eleman.
Irkçı bir çomar. Acilen silinmesi gerek.

Kurdish lives matter.
bu nicki her gördüğümde aklıma nedense bu geliyor.

http://www.incisozluk.com...gotumu-siktirmeye-geldim/