bugün

Alişan senmisin. aynalı tahir iyi adamdı mertti deriz.
aynalı tahir.
Tantunicidir.
tantunicilerin biricik dostu, kerebiççilerin amansız düşmanı yazarımız. hoş geldin !
Gerzek yuzır.
Adam gibi adam olan ender yazarlardan. Dostluğumuz daim olsun reisim.
görsel
Adam gibi, milliyetçi vatan evladı bir kardeşimiz. Kendisini çok severim.
Liboşların,komünistlerin pkk ve sempatizanlarının,bilumum vatan hainlerinin ve ılık götlülerin sevmediği yazar.

kutsal 3 mayısımıza selam olsun kardeşim.
girilerinde başlığın tanımını yapması gerektiği yerde üstteki yazarı tanımlayıp anasına (#43277444) küfür eden zat. senin varya yedi ceddini ...
Delikanlı harbi çocuktur. Düşmanı düşmanımdır.
Gördüğüm en boş yazar. 3 gram bilgisini ısıtıp ısıtıp önümüze koyuyor. O bilgiler de araştırıp bulduğu şeyler değil, tamamen kulaktan dolma.
Bomboşsun Tahir, üzgünüm.
Adamın nik altında birazdan lastik yakıp üstünden atlayacaklar.
Tahir bunlar seni parçalar ehehe.
Yedirmeyiz seni yiğidim sen merak etme. Daha dün sütten kesilen küfürbaz velet bile bu çocuğa saldırıyor, ablalarına şirin görünmek istiyorsun cofcofum biliyorum ama bu iş seni aşar.

Tekrar söylüyorum, Tahir gibi milliyetçi efendi birini yedirmem size, tatlı su balıkları.
Milliyetçilik coşmak değildir. Biz işte bunu milliyetçilere anlatamıyoruz.
Sonra Deniz Gezmiş Yaşar Kemal Yılmaz Güney(hadi kabul edelim onda da biraz suç var) Ahmet Kaya terörist oluyor.
Asıl terörist başımızdaki parti ve yandaşlarıdır.
MHP zaten terörist doğan bir parti.
Adamlar bunu anlamak istemiyorlar.
Anlamak istemeyen bir vatandaş bu da.
Keyfi bilir.
apo'yu özleyen ahmet kaya'ya, konsolos katili mahir çayan'a, kadın döven ve hakim öldüren y.güney'e az bile sallayan yazar.

ne oldu sosyoş kardeş ?

zoruna mı gitti adamın söylediği doğrular ?
Işsizlikten solculara Kürtlere saran yazar oysa bir işe girse ülkeye daha çok faydası olacak.
görsel
mersin'in adını kirleten cahil yazar. sorun milliyetçi olması değil, cahil olması.
Başlık altına bak easy,sosisyalist bir de kızıl yıldız'ın hırtca versiyonunu yazan bir yaşayıcımız

Nevruz kutlamasına dönmüş amk.
mersinden böyle mallar çıkmaz genelde. bana kürt yandaşı demiş embesil.

ultra cahil zamazingo.
herifi kimse sevmiyor aq.
linç başlasın.
Mersinde poşulu kürt görmüş lan 34 yaşındayım demirtaşta sitelerde büyüdüm ben görmedim poşuluyu sen nasıl görfün aq. O esmer arkadaşlar büyük ihtimal yörüktğr kardeş senin gibi araplar bilmez.
Yanındayız yiğidim.
Hep siz akıllısınız bu çocuk cahil değil mi, solcu olsa cahil demezsini, yahu adam yine biliyor birşeyler derdiniz. Yazsın bırakın istediğini yazsın ya ne bu adamla derdiniz. Milliyetçi türk evladı niye gıcık oluyorsunuz.