bugün

(bkz: suni seleksiyoncu)
ölü insanın ardından şu bakınızı vererek ne kadar terbiyesizleşebileceğini göstermiştir:

(bkz: barda tanıştığı adama veremeden ölen evli kadın), (#10702947) adresli entrysinden.
çok ayıp etmiştir. hepsinden öte, bir ölünün ardından bunu söylediği için...
yazdıkları hoşuna gitmeyenlerce şahsına laf atılan ama bence yazdıklarıyla farklılaşan ayrıca açtığı bkz'ları da keyif veren yazardır. örn:(#9760997) ayrıca, (#108876479) başlık beşiktaşlı olarak hoşuma gitmese dahi güzeldi ve doğru bir öneriydi. ama ezik ile büzük misal daima beşiktaşa yüklenmemesini kendisinden rica edeceğim.
insaf et, zaten halimiz meydanda, düşene birde daima sen vurma...
(#10964431) haklı isyan eden yazardır.
çok severim. hele ki pekmezi biraz ısıtacaksın içine çok az da margarin katacaksın ve pekmezin ısısıyla margarinde eriyecek. sonra ekmeği ban ban ye. *
ne ayrı ayrı ,ne de beraber asla sevemediğim yiyecek.
çocukluğun yenmesi zorunlu çıkolatası...
zaman zaman takip edilen sözlüğün tartışmasız kaliteli yazarlarındandır.
kaliteli yazar, nicki hoş yazar.
şevkle yazması dileğiyle...
çay ile simit gibidirler. birliklerinden kuvvet doğar.
iyi yazar, ben onu tanırım.
tahin ve pekmez gibi yazardır. iyidir, hoştur. Yazdıklari okunasıdır.

Edit: En sonunda ben de soruyorum. böyle bir giriyi hangi sebeple eksiler ki mantıklı bir insan? Kişi kendi fikirlerini taşımayanlara karşı hoşgörülü olamaz mı biraz. Hakikaten ilginç! Eksi almak umurumda degil ama anlayamadığımdan yazıyorum.
serdar değirmencioğlu hocamın kahvaltısında çok sevdiği ikili olmalı mail adresinde kullanmasından anladım.
ikisi karıştırılarak, kızarmış ekmeğin üzerine sürülüp yenilen harika tat.
neylesin tahin, uzak durduğunda pekmez... artık bu aşktan hayır gelmez...
(bkz: ya pekerse)
tarih bilgisi ile pırıl pırıl parlayan yazar.

cemaatçi ve fenerli olmasa tadından yenmez o derece...
çok tüketilince kilo yapar.
ikisi karşılaştırıldığında birisi anlamlı birisi anlamsız gelir bir yönden.
babamın adı nihat. tahinin tersten okunuşu. pekmezin tersten okunuşu, zemkep. anlam ? ...
tahini yenilesi yapan ve bulan kişinin sonsuza dek dualarla yaşayacağı ayrılmaz ikilidir.
hakaret içerdiğini düşündüğü bir söz öbeğine ata'mızın adını yerleştirerek atatürk'e hakaret ederek dikkat çekmeye çalışmış yazar. "siz öyle yaptıysanız, ben de böyle yaparım" diye başlık açarak kendisini atatürk'e saygı duyan kişilerden ayırarak tavrını ortaya koymuştur.
saygı duymam.

edit: ayrıca atatürk'e küfrederek suç işlemiştir. moderasyon da yazıyı eğer kaydetmeden sildiyse bunu örtbas etmiştir.
Saygı duyduğum kardeşimdir. Herkese anladığı dilden konuşmak lazımdır.
gereksiz bir ikilidir. hayranı olanları da mevcuttur fakat vıcık vıcıktır işte...
en sevdiği meyve soğan olan yazardır.
(bkz: tahir ile zühre)