bugün

#8667656 biri şu çocuğa türk tarihi dersi versin. malazgirt savaşı'nda bizans safındaki paralı askerler olan peçenekler, selçuklu tarafına geçmiştir. kürtler o dönemde daha piyasada olmadıkları için kendi uydurdukları 5000 yıllık kürt tarihi bahanelerine böyle gerçeği yansıtmayan şeyleri sokuşturmaktadırlar.

ayrıca anadolu'ya sittin sene giremezmişiz öyle de buyurmuş. tabi zaten tek türk devleti selçukluydu ve onların da tek başarısı anadolu'yu feth etmek oldu.

(bkz: asya hun devleti)
(bkz: avrupa hun devleti)
(bkz: göktürkler)
(bkz: iskitler)
(bkz: bacak arası bakireliği/#8803038)

içlenmiş, dertlenmiş ve isyan etmiş yazar.
ayrılmaz ikilidir, özellikle kışın ekmeği bandırarak yemenin tadına doyum olmaz.
(bkz: Türk çikolatası)
karışımını çocuklara türk çikolatası adıyla sevdirebileceğiniz enerji deposu.*
kahvaltı ile başlayıp günün muhtelif saatlerinde de tüketilebilen ve hatta akşamları çok can çekerse tatlı niyetine yenilebilen karışımdır.
favori 5 filmi
süt
yumurta
bal
peynir (tahsildaroğlu)
reçel...
olan yazar.(#8825900)
gözümün kaymasıyla serbest çağrışımın amına koymama sebebiyet veren başlık. *
(bkz: tahir ile zühre)
(bkz: saat de 5 olmuş)
(bkz: kerem ile aslı)

(bkz: ferhat ile şirin)

(bkz: leyla ile mecnun)***
aklıma ağdayı getiren ikili. can yakıyor.
askerde bol bol tüketirilen ikili.
Enerjinizi fulliyecek yegane ikili.Genç ve bekar arkadaşlar fazla tüketiminden kaçınmalılar.
gördüğüm en yaratıcı kullanıcı adlarından. kişiliği hakkında yorum yapamayacağım.
tahir ile zühre gibidir. her anlamda.
(bkz: #8890500) entrysi cuk diye oturmuştur, beni benden almıştır azizim...
ayrıca;
lan ben tahin ile pekmeze bayılırım, her ramazan bir kaç ton alır karıştırp yerim...
karıştırcan yiycen fazla yazmanın luzumu yok.
(bkz: edi ile büdü) gibi birşey.
tahin olmak da ayıp değil pekmez olmak da.
"tahin pekmez direkt merkez" tekerlemesi ile çokça anılan güzel ikili.
not: bu tekerleme erkekler için söylenir, hatun kişiler üzerine alınmasın.*
not: yazarmış kendisi, hoş gelmiş. isterse silinir bu entry.
(bkz: #9024344)

(bkz: ayarcı geldi hanım)
cesur yürek demokrat yazar.
uyumdur.
lezzettir.
kaloridir.
kalkıp kendisine özelden bir mesaj atmayın hemen bana küfretti gibi haraket eden diger trollerden bir tanesidir...

hayattan tek beklentisi henüz çıkmamış olan badem bıyıklarını okşayan bir hatun bulmaktır..

demokrat oldugundan dolayı hayır diyenleri goruslerini sindiremez...
tüm diger liseli yazamayanlar gibi seviyeden, tahsilden, kaliteden bahsedip, ancak internette yazıların arkasına saklanan ama gerçek dünyada eziklerin başında yer alan, diger seviyesizlerden sadece biridir.
aman nick altına yazmayın... en basit cümlenizin bile içine oturacağına emin olabilirsiniz... geceleri uyanıp uyanıp bana sataşıyor.

klasik troldür işte. bilinç altındaki eziklik... entellektüel rolü yapmasına neden oluyor. herşeyi biliyorum edalarıyla bu düşünceye sahip. sinapslarının bakır tel olma ihtimali yüksek.

troller kendi aralarında para toplayıp camiye fiber kablo çektirirken, 2 mt de bu arkadaşa alsınlar...
(bkz: #9072644)
azmıştır...
kendine gelmesi için;
(bkz: suçu ve suçluyu övmek)