bugün

(bkz: kız kısmısı üniversiteye gitmemelidir) diyen tiplerdir.
Komünistler ve yeşiller.
çok konuşup az şey anlatabilen insan.
Etrafta yalak kene diye dolaşan

Gömleğinin 2 düğmesini ilikleyip tiksinç derecede kıllı göğsünü millete servis eden aynı zamanda bıyık bırakıp güneş gözlüğü takan

Lys matematik denemesini su gibi içen sikip bir kenara atan ama netim az diye zırlayan

Göz göre göre hak yiyen tiplere tahammülüm 0. Garip
Herhangi bir konuda istemediğini söylediğin halde hala ısrar etmeye devam eden tipler.
Üzerine düşmeyen şeylerin içinde olan insanlar. Alttan alttan laf sokan ya da Şakayla karışık laf sokan insanlar.haksız olduğunu hiçbir şekilde kabul etmeyip karşı tarafı suçlayan insanlar.
Herşeyi bildiğini zanneden fakat bi bok bilmeyen tipler.
hakkı verilerek yaşanmayan bir hayata tahammül edemiyorum.
Aklınca laf soktuğunu zanneden tipler.

olmuyor işte zorlama kendini*
fikri olmayıp fikri olmayan konuda yorum yapan tipler.
her şeyi ben yaptımcılar.
işi düşünce arayan tipler. ve dahası işi düştüğü için değil de aklına geldiği için aradığını yutturmaya çalışmaları daha tahammül edilemez yapıyor. bizde yedik.
haribo sevmeyenler..
Her lafa "kardişiim" diye giren gereksizler.
anlamadan konuşanlar, dinlemeden konuşanlar, bilmeden konuşanlar, görmeden konuşanlar, ukala ukala konuşanlar, çok konuşanlar, boş konuşanlar.
Yeni girdigim ortamda beni gormezden gelen tipler.
Haksızlık. Her daim müdahale etmeye çalışırım.
Sürekli kendini anlatan tipler, kendini beğenmişler, homofobikler, fanatikler, her şeyi ben bilirimciler, insanları dış görünüşüyle eleştirenler, tek amacı evlilik olan tipler, şekilciler, ısrarcılar.... Tahammül eşiğimi düşüren bu tiplerdir yaşanmış onaylanmıştır.
atatürk" e çamur atmak için kılı kırk yaran kötü niyetli insanlar.
boş konuşan kendini beğenmiş tipler bir de tesbih ile dolaşan erkekler.
Yaşlılar.
yarım kel olup kafayı kazıtarak kara gözlük takanlar. kabadayı sanıldıklarını sanan ağır vakalar.
Sabit fikirli ve içten pazarlıklı tipler.
insanları saçma sapan şeyler ile yargılayan, namus bekçiliği yapan, ırk saçmalığına inanan, hayvanlara zarar veren, troll olacağım diye şerefsiz olan tipler. saymakla bitmez aslında başlıca bunlar diyelim.
Cahilin okumuşu.
Zenginin görgüsüzü.
Okumuşum vizyonsuzu.
Sevgilinin bencili.
Dostun riyakârı.
Yeni tanışılan kişinin yılışığı
insanın hırbosu.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar