bugün

bi ortamda sizi gormezden gelmeye calisan ama ara ara bakip sizi izleyen insanlar.
Senden henüz duyduğu bir şeyi seninde bulunduğun bir ortamda 40 yıldır biliyormuş edasıyla başkasına satan insanlar.
25-30lu yaşlara gelmiş olmasına rağmen ergenlik triplerinden çıkamamış olanlardır. hali hazırda ergenler bile çekilmez olabiliyorken, geç ergenlere hiç tahammül edilemez.
Surekli bardağın boş tarafını gormeye programli, her konudan şikayet eden insanlar. Enerjimi tuketiyorlar.
Hep nerede ne yiyip içtiğinden bahseden çok iştahlı insanlar. yok şurada şunu yedim yok şurası şunu çok güzel yapıyor yok şöyle içtik. Bu neden benim ilgimi çeksin ki üstelik yemeğe çok da düşkün meraklı değilseniz olmuyor.
zevzek ve cıvık insanlar.
Samimiyetsiz ve civik insanlar.
bağnaz insanlar. yobazlık sezince direk soğuyorum.
(bkz: yobazs)
Uludağ sözlük okuyarak kendimi terbiye ettiğim için benim için artık olmayan insanlardır. Salak salak hareketler yapıyorlar, olsun diyorum buna da şükür. düz dünyayı savunabilirdi, çomar olabilirdi...
Şımarık çocuklar
Kendini bir halt sanan erkekler
Ergen ve büyük görünmeye çalışan kızlar
Eskiden buralar hep bostanlikti diye başlayan yetişkin erkekler
Ben senin yaşındayken... diye devam eden yetişkin kadınlar
Sigara ve alkolu hava için içenler
Parası ile her ortamda aga her kesin gözünde adam olacağını sanan zuppeler
LYS edebiyat ile ezberledigi yazar ve sairlerle hepsini okudum imajı yaratmaya çalışan tipler.
farklılığı çekemeyen insanlara tahammülüm yok. geberin gidin.
A Haber camiasidir.
her şeyden şikayet eden insanlar.
anlattıgım şeyi farklı şekilde anlayıp sinirden gülecek hale getiren mesela.
Boş konuşan insanlar
Her şeyi bildiğini sanıp hiçbir şey bilmeyen insanlar
Yobazlar
Kaydadeğer Hiçbir derdi olmayan ama dünyanın yükü omuzlarındaymış gibi davranan insanlar.
rütbeyle adam olduğunu sanan beygirler.
kalabalık bir arkadaş ortamında , lüzumsuz ve bomboş konuşan , hep kendinden bir şeyler anlatıp; deyim yerindeyse ortamı piç eden insanlar.
Arkadaş ortamında elini cebine atmaya korkan tipler. insanı dışarı çıktığına bin pişman ederler.
çok ve boş konuşan insanlar. yüksek sesle konuşup hayvan gibi bağırıp bas bas bağıran, hemen atarlanan yaşı büyük ama beyni küçük insanlara tahammülüm yok maalesef.

bu tarz insanların biraz daha büyümesi kanaatindeyim.

(bkz: evlerden ırak)
ağzının içine girerek konuşan insanlar.
her şeyi ben bilirim diye ortalıkta dolaşan ama aslında hiç bir halttan haberi olmayan egodan şişmiş tipler, ikiyüzlü insanlar, kıskançlıktan çatlama noktasına gelebilme potansiyeli olanlar, dünyanın kendi etrafında döndüğünü zannedenler ve türevleri.
1-yobaz
2-samimiyetsiz
3-herşeyi bilen.
Doğru olan sırf işlerine yaramadığı için kabullenmeyip..

Saptırmak için canla başla çalışanlar...

Zaman kazanıyorsunuz.. doğru olan sadece doğrudur.. (aMA YiNE DE BiR SAÇ BAŞ YOLASIM VAR) (bkz: kızgınım)
sürekli laf sokan ve kendi kendine gülen aptallar.
çomar's.