bugün

(bkz: mehmet barlas)
Sumugunu koltuğun arkasina silen kisilere tahammül edemiyorum.
Sevgilisinin olduğunu bildiği halde facebook'ta sırf online diye gecenin bir yarısı uyumadın mı ? sorusunu yöneltebilen erkek kişisi.

evet efendim bu zat ağır o.ç ' dur, ılıktır, yavşaktır vesselam.
Sevgilisinin olduğunu bildiği halde facebook'ta sırf online diye gecenin bir yarısı uyumadın mı ? sorusunu yöneltebilen erkek kişisi.

evet efendim bu zat ağır o.ç ' dur, ılıktır, yavşaktır vesselam.
evvel zaman içinde devlet hastaneside tuvalet arıyorum bir girdim vatandaşın biri tarat musluguna isabet ettirmiş klozete oturmadan bokunu içinden çıkarmaya çalışmış..ne isabet girmemle çıkmam bir oldu.. gelde tahammül et...
kendini göstermek için bir başkasının üstüne bastıktan sonra iç dünyasında beklediği hazzı yaşayamayınca vicdanına dönüp ezdiği kişiyle iyi ilişki kurmaya çalışan fesat ve yalaka insanlar...
cahil yobaz ışid kafalı adamlardır...

inasnoğlu aya çıkmamış

insanlar maymundan geliyorsa o zaman şimdiki maymunlar niye insan olmuyor?

derken ağzına çakası gelir insanın.
bıkmadan kendinden bahseden insanlar.

daha dün biriyle aynı ortamda bulunmak zorunda kaldım. herif hiç susmadı. şöyle yaptım, şunu yapıcam, şöyle biriyi... konuştu allah konuştu. kim bilir kaçıncı baskı. insan bir süre sonra he demektende sıkılıyor. gözlerinin içine baka baka dinlememekte ilginç bir duygu.
Herkes en başta ben.
Sürekli kendinden bahseden ve isyan eden bunları da bana anlatan kişiler. Hepsinin tekrardan amk.
çenesi düşük insanlar.
her şeyi tiiye alan insanlara tahammül edemiyorum. tırı vırı yaşıyorlar hayatı kendilerini kaybederek.
Toplu taşımada kulaklığı olduğu halde tüm otobüse-tramvaya müzik dinleten tipler. Geçen gün yanıma oturan çocuk sayesinde yol boyunca arabesk rap dinledim.
bana tahammül edemeyenler..
tabi ki cahil insanlar
doktorlar acayip egolu havalı şeyler bak yine ifrit oldum
kürtler ve polisler.
cahil başta gelir. bir şey anlatmaya çalışırsın anlamaz, kafayı yersin.
fasitlere, kendini bir bok sananlara.
Suistimal edenler, yalan söyleyenler, menfaatçiler, parası ile hava atan görgüsüzler, ne olduğuna bakmadan kırıcı eleştiri yapanlar....
benim kim olduğumu biliyormusun, diyenlerin alayı.
turabi çamkıran.
tatava yapmayan diyerek tatava yapan kişi.
ulaşım araçlarında telefonla yüksek sesle konuşan kişilerdir.
bencil, sürekli kendinden bahseden hep ben diyen insanlar.
Tersleyen kişiler. Ergen triplere girenler. Herşeyi abartanlar. Hiç bişeyi anlamayanlar. Bide yobaz kafalılar.
Sürekli kendini anlatıp karşı tarafın konuşmasına fırsat vermeyen insanlar.