tadını öğrendikten sonra kokoreç yemediği yıllardaki açığını kapamak için sık sık kokoreç yemeye başlayacak insandır. *
babamdır.

--spoiler--
bok yiyolar amına koyım
--spoiler--
insana yaşama sevinci veren bir yiyecekten mahrumdur. *
bu insanlar midye de yemezler.
-onlar adet oluyomuş.
-hani ben hiç görmedim.
aynı zamanda lahmacun da sevmeyen insanlardır. güzelim yemekleri yemezler. yiyenlere de kıro muamelesi yaparlar.
ağızlarını açıp zorla kokoreç yedirmek istediğim insanlar. sevme demiyorum ama dene öyle sevme be kardeşim.
onun için de bok vardır diyen insandır, kokusunu sevmeyen, midesi bulanan insandır, kınanacak insandır yahu.
kakanın tadını bilmeden, kakayı sevmeyen insanlar gibidirler. bok demedim, terbiyeliyimdir.
kokoreç yiyin lan bu arada.
19 sene yemedikten sonra acılı versiyonuyla karşılasınca bu nasıl bişey lan tepkisi vermiştim . her gün yedigim dönemler oldu. güzel farklı bir tat önce bi ye sonra begenme.
kokoreç deyince bi dur diyeceksin çünkü;
1-#11575499
2-#11575731

ilk sefer çok önemlidir ve ilk sefer yiyeceklerin doğru binr yerden yememeleri facia ile sonuçlanacaktır. o nedenle tadını bilmese bile anlatılanlar etkili olmuştur.
ön yargı da çığır açmaktır.
yediği diğer şeylerin çok temiz oldugunu düşünen insan modeli sanki yediğin dönerdi çikolotaydı çok hijyenik kaydır gitsin .
+oğlum o ne lan? ıyykk bok yemeye niyetim yok, sen ye ben çorbacıya gitcem.
-niye işkembe mi çekti canın kih kih*.
+öğğğkk!! lan oğlum yapma şunu ya, kuscam o olcak şimdi.
-kanka ayıp ediyon ya, hatrım için bir kere tadına bak. ufacık bi ısırık ya beğenmezsen yeme daha tamam.
+aga bok filan kalmamıştır içinde di mi?
-kalsa da pişiyo oğlum ya ne olacak, mikrop filan olmaz yani hehe*. hem sanki midenin içinde başka bişe var anasını satim ne pinpirikli çıktın. bok varmışmış peh!
+yemiyom ben kanka.
-bok ye zuhahaa *.
yedikten sonra "be mına koduum bunun içinmi ısrar ettiniz ye diye" diyerek zorla yedirenlere çıkışan insandır.. ulan kendimi biliyorumki yemiyorum işte niye iddalaşıyon sığır...
Ayyy bağırsak resmen yeaa içinden neler geçiyor belli değil diyen insanla aynı kişi olması mümkün insandır.
tadını bildiği halde sevmeyenler var bir de, allah başa vermesin. aman aman evlerden ırak.
bir boktan anlamayan insandır. *
içinde ne olduğu belirsiz birşey ! ''ben yemem bunu'' diyen kişidir. Nimete bu denmez.
Bir kere denedikten sonra vazgeçemeyecek olan insanlardır.
kokoreç'in temel malzemesi olan bağırsağın sindirim sisteminde ki görevinden dolayı önyargısı olan insanlardır.
yine aynı kişiler tadını bilmeden midyeye de bok atar. ulen bi yiyin de ondan sonra konuşun bre hanzolar.
dişi cinsine mensup kişilerdir. kokoreçi pis olduğu gerekçesi ile yemeyip sevişirken cinsel organ yalamaya bayılırlar.
bunlarin disileri blow job a karsi. hayir tadini bile bilmiyosun ki.
(bkz: önyargılı insan)
tadını bilmeden peynir helvası sevmeyen insanlarla aynı tiptir.