düşündürücü bir sorunsal. yani bu iki ayrı şeyin arasında nasıl bir korelasyon olabilir diye viskinin puronun dibine vurdum. zeka geriliği yaşayan dangalakların oynadığı bir oyun olan tabu ve patlatılmış kızların olmadığı bir durum... sonra tam kafamı ceviz ağacından yapılma masama vuracakken çözdüm olayı. cevap gözümün önündeymiş ve ben görememişim.

tabu oynanan ortamların ortak özellikleri seks ve meni kokmasıdır. günahkar ortamlardır... namuslu, efendi ve bakire bir kızın asla girmeyeceği ortamlar... yani kız oraya girdiyse bekaretini fazla koruyamaz. bu yüzden halka açık yerlerde tabu oynatmazlar.

sen kart çekeceksin, şebeklikler yaparak bir şeyler anlatmaya çalışacaksın, yeri geldiğinde bir şeyler çizeceksin ondan sonra da bakire kalacaksın ha? ahahaha yahu kazanınca seviniyorlar bir de... korunmuyorlar ve o sevinçten sonra hoop kız hamile.

yani keşke herkes bazı şeyleri yapmak için evlenmeyi beklese. elbette bizler de tabu oynayacağız ama evlendiğimiz insanla. abdest sırası için kavga edip sabah namazı öncesi orallaşacağız. işte huzur... biraz daha bekleyebilir tabu.
ota boka (bkz: çamur atmak)

sana karı lazım.
yazarın dünyaya nasıl geldiğini anlamamızı sağlamıştır bu sorunsal.
http://inciswf.com/gidiyorumulen.swf
(bkz: vay anasini sayin seyirciler)
subhanallah kardes ibretlik bir tespit.