bugün

Son zamanlarda yaygınlaşan tablet bilgisayar ile fotoğraf çekme durumudur. Düğünlerde, kutlamalarda veya davetlerde 7 inç ile 13.3 inç arasında değişen koca ekranlı bilgisayarları insanın gözüne sokarcasına fotoğraf çekmeye çalışan kişiler tarafımca tuhaf karşılanmaktadır. Birde gelip profesyonel fotoğraf makinesinden daha iyi fotoğraf kalitesi elde ettiğini söyleyen kişiler vardır ki uğraşılmaz "evet eve haklısın" denilip itina ile gönderilir. Yani kısacası o tabletlerle internete girin, oyun oynayın, film izleyin, müzik dinleyin ama fotoğraf çekmeyin.
Çok eğreti duran bir durum. Lan ben görünce tiksiniyorum. iğrenç bir görüntü.
anti ergonomik bir durumdur,kazayla tableti düşürmekle son bulabilir
tableti ortaya cıkarmak için baaak benim tabletim var dercesine aynanın karşısında çekmektir.
komik mi yoksa iğrenç mi oldugunu çözemediğim görüntüyü ortaya çıkaran durumdur.

bir de tabletle konseri kayda alan, konuşmaları çakan insanlar var ki bunlar gerçekten komik duruyorlar. abim tabletin varsa, telefonun da vardır ona getir.
daha da kötüsü tableti ters çevirip yukarı kaldırmak suretiyle kendi fotoğrafını çekmeye çalışan insandır.
Bir zamanlar ağustos sıcağında kürk giyen veya Almanya' dan gelirken tüylü fötör şapka giyen sonradan görmeleri anımsatan durumdur.
tablet apple sa cok seksi bi olaydir.
afrodizyak etki yapar.
tabletim var ayık olun mesajı vermek amacıyla fotoğraf çekilme türüdür.
görgüsüzlüktür.
görgüsüzlüktür. konsere gittiğinizde biri herkes telefon çıkartıp adam tableti çıkarıp video fotoğraf çekiyorsa bu görgüsüzlüktür. o ne lan öyle. evet.
galatasaray'ın real madrid ile istanbul'da oynayacağı rövanş maçı öncesi kayseri deplasmanına gelen mourinho'nun maçı izlerken oğlunun tablet bilgisayarı ile maçı çekmesini akıllara getiren başlıktır.
sebebini bilemiyorum ama bir türlü hoşlanamadığım, gözüme hoş gelmeyen bir davranıştır. tabii çek sana çekme demiyoruz da yani ne bileyim pc monitörüyle fotoğraf çekiyormuşsun gibi bir manzara çıkıyor ortaya. üzgünüm.
hamallıktır.
ön kamerayı kulanıyorsanız bir anlık salaklık yaşatır.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar