bugün

zekasızlık içeren bir propaganda daha. abartılınca boku çıkıyor. hep söylendiği gibi bu ülkenin sağ partizanı da sol partizanı da zekasızdır.
Twitter hile yapip devam etiketini kaldirinca kazanmis mi oluyorsunuz?
buraya mi yaziyorduk?
t a m a m.
500 bin tamama ulaşınca hükümet otomatik olarak düşüyormuş ha gayret az kaldı *
El birliği ile 'TAMAM'layalım bu işi.
burdada gündem oluyoruz demek 'tamam inşallah'.
benim bildiğim erdoğan bundan bile bi mağduriyet yaratıp işin içinden sıyrılmayı bilir. bütün dünya bana karşı birleşti, avrupalısı amarikalısı pekakalısı deyip tabanını ateşler kesin.
mustafa destici beyefendi devam dediyse devam. öyle tamam falan yok gençler. akıllı olun akıllı.
2 milyon kadar tweet atıldığı söyleniyor. tamam da böyle nereye varacak bu işin sonu? sırf t a m a m yazdı diye de kimse kimseyi bir yere çıkarıp, sokamaz. garip bir konu.
Kurtuluş savaşı böyle verilir arkadaşlar. Müslümanı türkü kürdü laik i solcusu bir olur savaşır.
Tamam = hayırlı günler
Yine bir gerizekalı, iqsu 9 (en büyük rakam) zırvası.
(Bence de tamam ama çok başka geldim ben)
(Edit: sosyal medyanın bi gücü var evet o yüzden bu seçimi instegramdan yapalım, ya da twitterdan muarremin son tivitine 2 mn rt gelirse cb olsun djkfdjjcjdjfjfjkdjdjdjfjkfk)
görsel
T: pek yaratıcı yazar beyanı.
görsel
an itibarıyla Bir milyon dokuzyüzbin.
akşama 3 milyon derse şaşırmam.
Anlik fotoğrafdir. Erdoğan şaşırmış olmalı.
y e t h e r

sanki bu duyguları anlatmak için daha uygun olurdu.
görsel
Sosyal medya takip edemeyenler belirliyor ulkenin gelecegini. O yuzden pek umitlenmeyin. Ayrica secimlerin de yuzde yuz adaletli oldugunu dusunmek naiflik.
hırsıza tamam

yolsuza tamam

hiç bitmeyen yalana tamam

dolandırılmaya tamam.
görsel
ben size diyeyim 2. geziyi başlatır bu tag.
Bende tamam.
görsel
Artık bırakmasan da olur. Nasıl olsa artık sen istifa etmiyorsun, halk olarak biz seni kovuyoruz.