bugün

bu gün kampüste başıma gelen olaydır. sınavdan çıkmıştım birazda keyifsizdim, sınavda bok gibi geçmişti zaten. gittim ata eğitimin wcsine, bağırsaklardaki o huzur, o rahatlama tam tarif edilemez bir ferahlama derken yan kabinden içten bir inleme sesi duydum; sustum, suyu biraz kıstım, ihracata biraz ara verdim. bu inleme acaba ne için gelebilir diye düşünürken olasılıkları düşündüm:
1. o da benimle aynı duygularla kenefe gelmiş ve hayattaki en güzel üçüncü işi ifa ediyordu.
2. filmlerdeki gibi kabine birini atmıştı gerçi ses tek taraflıydı, muhtemelen elizabeth ama zevkin doruklarına çıkmış olabilir. belki de onunda sınavı kötü geçti ve stres atıyordu.
3. uyuşturucu, hap vs keyif verici maddelerin verdiği duygu patlamasından kaynaklı olabilir. umarım çöpünü toplar. sorun şu ki ya orada krize girip ölürse ve olay farkedilir polis çağarılır ve bütün bu olay ben hâlâ wcde sıçarken yakalanırsam. bu da ayrı bir trajedi tabi.

yeni olasılıkları sizden bekliyorum. not wcden çıktım bu entryi dışarıda yazıyorum.

edit: eksilemeyin len sanat icra ediliyor burda.
"içeri girdiğimde maşrapayı sıvazlıyordu" tarzında bir olaydır. sonradan maşrapadan bişiler çıkar mı o kadar sıvazlamaktan bilinmez..

görsel
basuru patlamış olabilir.