bugün

kendsini pek sevmesem de* başı sağolsun ama şunu da unutmasın bu ülke evlat kaybetmenin ne olduğunu iyi bilir.
"allah kimseye evlat acısı vermesin" den fazlasını söylemeye gerek yoktur.
-''orospu çocuğu'' diyen vardır üzülmedik deyincedir ben de onlara diyorum ki sen mi ben midir ?!
-tabii sen!!
-üzülmedim...
ya da her doğulu vatandaşımızı -nye vatan hainiymiş gibi gösteriyorsunuz biz gibi ay yıldız sevdalıları da vardır!!
-belki!!
"x kişisinin oğlu ölmüş" denince insan ilkin üzülebiliyor. Ancak gel gelelim "teröristin oğlu ölmüş" şeklinde düşününce ölen diğer teröristlerden hiçbir farkının olmadığı görülüyor.

Allah işini öteki tarafa bırakmadı.
Hep başka annelerin mi evlatları ölecek? Ahları tutmuş iyi olmuş.
psikolojik sorunlar nedeniyle intihar etmiştir. insallah rüyasına sehit askerlerimizin onların ailelerinin acıları kabus olmuştur. Babası ve onunla aynı partide olan her oç nin rüyasına girsin hepsi tek tek kendi kendilerini bitirsin...
''başkasının üzüntüleri üzerinden...'' deyu başlayan cümlelerle hümanist insan rolü yapan ibnetorlar çıkmış yine piyasaya. oğlum sana mı soracağım neye sevinip-neye üzüleceğimi? sen mi karar vereceksin buna?

kendi adıma söyleyeyim ben zerre bir şey hissetmedim. empati falan-filan bunu hiç yapmadım olum mal mıyım ben mına koyim adamın yerine koycakmışım kendimi(?) geri zekalı mıyım!! onun ötesinde evladını kaybetmiş şehit aileleri pek tabi ki sevinecektir bu duruma, koyacaksam illa ki birinin yerine kendimi bu 'sırrı' olmaz.

şu 'başkalarının acıları üzerinden mutlu olan insanlar'' diye başlayan cümleleri kuran samimiyetsiz pezevenkler de bi susun mına koyim!!
10'ar 20'şer civanlar ölürken ağzını açmayan tekkaşlar şimdi zırıl zırıl ileniyorlar. itin duası kabul olsa diyelim geçsin...
Terörist sülalesinden bir kekonun intihar ederek gebermesi.
Çok sevindim. Darısı üzülenlerin de başına.
Bir itin intiharı ile askerimizin şehadetini asla aynı kefeye koyup kıyaslamıyorum ama, gelip burada 25 yaşında gencecik bir insanın ölümüne nasıl sevinirsiniz diye hümanist edebiyatı yapan götoşlara sormak istiyorum sakık itinin mecliste temsil ettiği ve bizzat kendisinin de dahil olduğu örgütün şehit ettiği türk evlatlarının yaşı kaçtı?
Katrani kaynatsan olmaz ki seker,
Soyunu ..... Soyuna ceker!

Bazi canlilarin olumune sevinilir sebebi de armutun dibine dusmesidir. Kisi basina dusen milli geliri 1/75.000.000 oraninda arttiran olaydir.
sapla samanı birbirine karıştırmamak gerek.çocuk sırrı sakığın oğlu olarak dünyaya gelmişse o çocuğun ne günahı var.sırrı sakık'ın savunduğu düşünceye zerre kadar katılmam, ama bu durum farklı.çünkü evlat acısı hiçbir şeye benzemez.görüşleri türkiye için ne kadar tehlikeli de olsa evlat acısından dolayı başı sağolsun diyor allahın kimseye evlat acısı yaşatmamasını diliyorum.umuyorum ki evlat acısını bir kere yaşayanlar başkalarının evlatlarının ölümüne karşı da bundan böyle daha duyarlı olurlar.
darısı babasının başına.
Sırrı Sakık zerre kadar sevmediğim bir insandır. Keza; diğer BDP milletvekilleri gibi. Ama burada sadist tutum içerinde entry girenler var. Evet kendisinin siyasi görüşünü ne dinlerim de benimserim. Türk düşmanı olduğuda aşikar. Ancak burada bir evlat acısı diye birşey var. Şehit annelerinin ahının tuttuğunu söyleyebilirim. Ama o da sonuçta bir baba. Kendisinin başı sağolsun. Evladını bu yüzden kaybettikten sonra, şehit annelerinin durumunu şehit babalarının durumunu daha da iyi idrak edebilme temennisiyle.
Şehitlerimize "bok yolunda öldüler" deme cürretini gösteren annesi götten verip kendilerini de makatından doğurmuş tek Kaşlı orospu çocuklarını gün yüzüne çıkaran olaydır. Bok yolunda ölüm uyuşturucu ticareti içinde siktirilen götün acısıyla balkondan atlayıp ölmekle olur. Ya da sürüngen gibi dağda in içinde gebermekle. Böğürmeye devam edin hayvan gibi, siz üzülüp hırslandıkça ben daha çok sevineceğim ölen itin götüne tıkılan pamuğa.
şemdin sakık'ın yiğeninin ölmesi durumudur.
(bkz: etme bulma dünyası)
başka hiçbir söz ile açıklanamaz.
şimdi haberini görüp çok şaşırdım. çünkü 1 saat kadar önce zaman geçirmek için samanyolunun ölümsüz kahramanlar prodüksiyonunu izlerken nedense bu adamla oğlu aklıma geldi. internette haber sitelerine girince bu kadar olur dedim. bu nasıl bir tesadüftür. ailesinin ve sevenlerinin başı sağolsun.sanki ismi sidar değil de cenkti diye hatırlıyorum ama...
--spoiler--
bdp li babam olsa ben de intihar ederdim
--spoiler--

--spoiler--
Keser döner sap döner gün gelir hesap döner.
--spoiler--

--spoiler--
belediye zehir timi iş başında.
--spoiler--

--spoiler--
şehit haberlerine dayanamayıp intihar ettiği iddialar arasında.
--spoiler--

--spoiler--
tüm bdp lilerden özgürlük adına aynı hareketi bekliyoruz.
--spoiler--

internette dolaşan bu tip geyiklere sebep olan intihar olayı.
Ölen kim olursa olsun sevinmek ? Biz nasıl geldik abi bu noktaya.
Hergün facebookta binlerce kişi öldürülen pkk lıların fotoğraflarını paylaşıyor büyük bir şevkle.
Ne oldu olum bize ?
Evet hainin büyüğü bunlar, götlük yapan bunlar, öldüren bunlar.
Ama bir hayat gidiyorsa eğer hayattan bilki o hayatında bir hayatı var aynı senin gibi.
Sevdikleri var, sevenleri var.
Bu adamın kim olduğunu siktir et. Koy kendi yerine onu. Oğlun gözünün içine bakarken atlasın balkondan.
Yapma kardeşim yapma.
Karşındaki terörist olsa bile ölüsüne saygı duy.
allah rahmet eylesin. ne diyelim evlat lan.
ölen yalnızca sırrı sakık'ın oğlu değildir, türkiye'de ve tüm islam coğrafyasında can çekişen insanlığın da ölümüdür. bugün sırrı sakık'ın oğlunun üzerine yapılan abuk sabuk yorumlar. dün masum abd konsolosunun hunharca öldürülmesine sevinenlerle aynı dünyada yaşamak zorunda olmak zoruma gidiyor sözlük.
ölüsüne saygı duymam için kaybıma duyarlı olmasını beklerim. bu benim en insani hakkım. bunun lamı cimi yok. terör hadisesinde olduğu gibi hassasiyetlere ve kırılganlıklara aldırmadan züccaciye dükkanına girmiş fil gibi davranırsanız karşılığında buz gibi bir kayıtsızlık görürsünüz...

üzülcekmişiz, empati kuracakmışız vesairre vesaire...

bu adam karakol baskını için yakılmış türküyle 20 askerin öldüğü günün ertesinde halay çekti... o zaman neredeydiniz "ama..." cılar?

kimse kusura bakmasın biz de evliya ya da peygamber değiliz ki peygamber bile tahammül göstermemiştir düşmanlığın bir miktarından sonrasına. bazı suçlar vardır ki kul affetse allah afftemez.

hz. muhammed'in kendi anne ve babası için onları ben bile cehennemden çıkaramam dediğini biliyorsanız ne demek istediğimi de anlarsınız.

bazı herzelerin affı ne bu dünyada ne öbür dünyada yok...

öyle bir dünya yok...
bu olayın sonucunda sevinenler ve üzülenler gurubu oluşmuştur. ülkemizde ne zaman bir olay olsa halk ikiye bölünmek zorunda mı? bir insan ölmüş genç yaşta. babasından dolayı duyulan bir nefretle olaya sevinenler var. gerçek bir erkeğin yapmayacağı şeyler bunlar. etik olmayan davranışlardır.
burada gösterilen toplu duruştan incinen barzoları ekşi sözlük'e alalım. orda taziye çadırı kurulmuş bile.

hatta bir iki dallama kürt olduğu için kendisine yapılan toplum baskısından bunalıp intihar ettiğini falan yazıp mağduriyet edebiyatı yapmaya başlamışlar.

burda terörist ve çocuk tecavüzcüsü sakık'ın eniği için saygı duruşunda bulunmamızı dilenen mahlukat acaba sadece bu hafta ölen evlatlarımızdan birinin ismini bilir mi?

boşuna uluyup durmayın yemiyoruz bunları...
--spoiler--
BDP Muş Milletvekili Sırrı Sakık’ın 25 yaşındaki oğlu Sidar Sakık Ankara'da babasıyla birlikte yaşadığı 5. kattaki evlerinin balkonundan atlayarak intihar etti
--spoiler--

eleman da böyle bir babası olduğu için utanç duyuyor belli ki. aferin.
güncel Önemli Başlıklar