bugün

inanilmaz guzellerdir. Genelde sirbistan dogumlu olurlar veya sirp anne babadan olan kizlara verilen isim.
sirf bu kizlar icin sirbistana gidilir.
http://i.pbase.com/g4/18/...8/2/62729388.YaAiYWbW.jpg
http://k53.pbase.com/g4/6...oBuffSerbTeenageGyalz.jpg
sırptır ne yapsa yeridir denilesi kızlardır.
ne yazık ki çok güzel kızlardır.
böyle sarışın esmer her türlüsünü barındırır bu ülke.
ama ne var ki katil millettir, uğraşılmaz.
bosnalı kızlar tercih edilir.
çoğu afet-i devrandır bunların.

(bkz: tutma beni sözlük) * *
(bkz: kafkas kızları) * * *
sarışını da esmeri de bulunabilen, her türlüsü müthiş güzel olan slav kızıdır. aşırı cadalozdur, yırtıktır; ama "başkasına aşık oldum gidiyorum eki eki" demez asla.
tehlike arz eden kızlardır. erkek arkadaşını her an boğazlayabilir, kesebilir. dikkatli olmakta fayda var.
ortodoks hristiyan inancına sahiptirler.
nemrut'un kızı gibi vicdansız olurlar.
pek bi cekici ve guzel olmalarinin da etkisiyle cogu kasar olarak bilinse de bu kani yanlistir. sevdiklerine sadiktirlar. hatta kiskanctirlar. genel anlamda da cok inatcidirlar.
yalanası hatun kişilerdir.
turizm aleminde kolayca mikemeyeceğin kızlardır. ingilizden,fransızdan,hollandalıdan vs.. kolay alırsında bunlardan kolay alamazsın. ayriyeten turizmde kalitesiz otel müşterisi diye tanımlanan millettendirler.
http://family.webshots.com/album/547205700XLQJcw
boşnak kızlarından güzel değillerdir.
karektersiz kızlardır, dünyaya dair herhangi bir görüş barındırmamakla beraber olabildiğince yüzeysel tiplerdir. avrupalı onlara zigeuner der. arabanız ve biraz da paranız varsa sizinle belirli bir süre yaşarlar, paranız bitince yeni arayışlar içinde olurlar. ayrıca türkleri sevmezler. avrupanın genelev kadın ihtiyacını, romanyalılarla birlikte karşılarlar.
yüzde yüzü türk insanından nefret eder...
abazaN türkler tarafından daimi olarak bok atılan, bir tanesininde ben olduğum kızlardır.
keskin düğüncüdür. *
5 ağustos 2010 ofk belgrad galatasaray maçı'nı izleyenlerin göreceği gibi oldukça hoş kızlardır.
5 ağustos 2010 ofk belgrad galatasaray maçında gördüğüm kadarıyla daş gibidirler. vizelerin kalkmasına sevindiren yaratıklardır.
boşnak, hırvat, sloven, sırp, arnavut ve makedon kızları, hepsi hep güzeldi. bunları kendilerini yerinde gören birisi olarak söylüyorum, çok güzellerdir. maça gitmeye gerek yok, fakat maçın canlı yayın yönetmeni sağolsun 5 dakikada bir başka bir kadını göstermekten sıkılmadı, çeşit çeşit Sırbistanlı kız gördü insanlar. Bunların güzel olduğunu belirtilmesi, sözlüğün ruhuna uygun biçimde tespit yapılması ve Türk kızları hakkında tek kelime söylenmemesine rağmen onları yerme olarak algılanması ise bireysel komplekslerden başka bir şey değil maalesef.
tüm balkanlarda yaşayan insanlar gibi güzeldirler. sadece dış görünüşleriyle değil duygusal bağlamda da çok can yakarlar. şayet bir tanesine aşık olup onu da kendinize aşık etmeyi başarırsanız, mutlu mesut bi hayat sürersiniz.
hani kadın peygamber yoktu? sorusunu uzun uzun düşünmenize sebep olacak hatunlardır.
boşnak kızlarından hiçbir farkları yoktur. çünkü aynı millete mensupturlar.
rumen kizlar ile birbirine biraz benzerler.