bugün

Seni karnında taşısın, yemesin içmesin besleyip büyütsün sonra sen ona bunak de.Yaptığın trollük değil düpe düz gerizekalılık kusura bakma da.
Nasıl ilgi çekerim, millet beni görsün, brnim başlığıma küfür de olsa yüzlerce entry yağsın, eksileneyim bir oytunkaran gibi olayım milletin dilinden düşmeyeyim başlığıdır.
Ulan sorsanız bu ülke neden bu hale geliyor diye, yok siyasetmiş yok oymuş yok buymuş dersiniz, gelip burada saçma sapan şeyler yazıyorsunuz. Hay senin zihniyetine oluk oluk bırakayım ben. Senin o bunak dediğin annen, bu lafları hakedecek tek bir şey yapmıştır, o da senin gibi bir israfı doğurmak. Sen bir bunağa saygı göstermek yazarsın da o sen bilmem kaç yaşına gelene kadar altındaki sidikli çarşafı toplar. işte bu kadar saygısız, haysiyetsiz, hadsiz insanlarsınız. Aferin size.
entrysini silmiş korkak yazar beyanı.
Böyla aptal saptal başlıklar açıp sonrasında korkudan entry silmeye başvuran yazar beyanı.
ilginç bir düşüncedir. doğada böyle bir kural yok. evet.
Saygı göstermeyen kişi tarafından yine de sevilecek olan kişi beyanıdır.

Ne demişler? Cennet annelerin ayaklarının altındadır.
Ulan annenize yazık. Verdiği onca emege yazik. Ne değişik insanlarıniz lan siz. Kaybedince anlarsiniz ama bir gün götüm götüm donersiniz bu sözlerden.
(bkz: girecek entry bulamamak)
keşke olmasaydı da olmasaydın ..
annemin elini ayağını öperim.
bazen insanı çileden çıkartan toplum gerçeği. evet.
SIRF anne diye saygı gösterilmez. Karşında ki insandır diye saygı gösterilir.
(bkz: seni doğuracağıma taş doğursaydım diyen anne)
sınırları zorlamaktır. bazen insan dayanamıyor. evet.
mahalle baskısı toplum bilmem nesi diye olandır. buna da itiraz edip laf derler şimdi. evet.
Bak işte troller iş başında ne zevk alıyosunuz insanları uyuz etmeye?.
Mal beyanıdır.
gelişmemiş toplumlarda tepki görecek gerçektir. evet.
O bunak senin bunları yazdığını, kendine nick diye seçtiğini ilan bilse seni çıktığın yere sokar ya neyse.
Sırt doğsun diye 9 ay karnında taşımak.
Bazen insanın Canına tak etmiyor değil. Evet.
görsel
Annesinin doğurmayıp pırtlattığı yazar söylemidir.

Buna başka ne denirki?
Oytunç abim iyice yoldan çıktı hıamına.
tamamen şovmenliktir. herkes yerini bilecek. evet.