bugün

kabile ya$antısının bu mutsuz dünyadan daha anlamlı olacağını dü$ünen birey isteği.
olmayacak bir istektir. insanın doğasına aykırıdır.
Olması gerekendir. Sınırlar, bayraklar ve din dünya da yaşanan bütün felaketlerin nedenidir. Eğer dinler olmasaydı şu an yahudiler filistine girmeyecekti.
(bkz: new world order) olacak dostum sabret az daha.
(bkz: ütopya)
imagine there is no heaven
it's easy if you try
no hell bellow us
above us only sky.
sonra da birbirimizi sikelim.

Hadi soyunmaya başladım ben*.
Ancak hayvanların milleti olmaz!
dinler kelimesini çıkarınca doğru olabilitesi olan söylemdir.
Savaşçı vahşi orospu çocukları olduğunu sürece imkansızdır, bunlar ülkeleri birbirine vurdurup maddi imkanlarını silahlara yatırmasını sağlayıp zenginleşken savaşan ülkeler ise daha da kötüye gider.
Zamanı geldiğinde mumkün olabilecektir.

Avrupa birliğinde sınırlar çoktan kaldırıldı.
Sınırların yokolması ülkelerin yokolacakları anlamına gelmez.

Bayrakların tek bir bayrak olması demek hiper ve süper güç kavramlarının yokolarak insanlığın en modern ve vahşiliginden arındığı çağlarda gerçekleşecek ve diğer gezegenlerde hayatın başlatılmasını takip eden süre içerisinde gezegenler arası savaşlar başlayacaktır.
siniri kaldiralim da yobaz araplar gelip kafa kessinler. tamam.
Kim yok ederse o da yok olsun denilendir. Zira iktidarı ancak başka bir iktidar yok eder. Ve unutulmamalıdır ki: "iktidar yozlaştırır".
o zaman para pul da olmasın kabile hayatına geri dönelim. hem o zaman bu kadar kavga gürültü niçin. filistinde gazzede ve başka yerlerde tavuk gibi insanların boğazlanması niçin.
anarşist kişi söylemi.
insanıda uzaylı siksin.