bugün

Mülteci istilasına dayanamayan Avrupanın yapacağı olası bir teklif olabilir.
ab hıristiyan birliğidir. musluman bir ülkeyi almazlar.

zaten ab nin kimseye bi faydalari yok.
Otamatikman mülteciler de avrupa vatandaşı olur..

Yok öle bir teklif..
Ab ye alsa ne olur, insanlarda oraya gidecek, orada yaşayacak para olmadıktan sonra.

Parası olan zaten gidiyor üyelik olmasada. (bkz: Ben)
ab değilde, vizeleri kaldırma teklifinde bulunulur.
zaten geri kabul anlaşmasının olayı oydu.
(bkz: yemezler)
Tc:tamam kabul ediyorum.
Ab:peki ama sırada bekle 2 kişi daha var.
Tc:dünya beşten büyüktür,kendinizi hazırlayın ortalık karışa...
Abd:noldu niye sustu bu?
Ab:sessize alma tuşu varmış lan hahah!!
Abd:hahahaha ah şu çılgın türkler.
An itibariyle 100 bin göçmen geçti sınırı. Yunanistan çıldırdı. Bu saatten sonra AB'ye alınma teklifini kabul etmiyoruz.
Geçti bolu pazarı sür eşeği Niğde'ye.
görsel
şeker versen daha kolay kanardım diyebileceğim bir konu.
Siz Suriyelileri alın yeter .
onlar bizdeki suriyeli, afgan, pakistanlıların tamamını alsınlar biz onlara 5 milyar dolar verelim. birliği de bir yerlerine soksunlar çocuğa elma şekeri veriyorlar sanki ipneler. ingiltere bile çıktı dağıldı dağılacak sözde birlikleri.
hayal ürünüdür. olması ihtimalinde yararlı çıkacağımız anlaşmadır. çünkü avrupa birliğine girdiğimiz vakit suriyelilere vatandaşlık verirsek kendileri de avrupa birliği vatandaşı olacağı için ellerindeki avrupa birliği kimlikleriyle direkt avrupaya kapak atarlar. hem suriyelilerden kurtulmuş, hem de avrupa birliği üyesi olmuş oluruz. tabii ki tam üyelikten söz ediyorum. ama ne yazık ki acı olan gerçek, avrupa birliğinin hiçbir zaman türkiye gibi bir bataklığı avrupa birliğine almayacağı gerçeğidir. karşımızda 1970'te 2.5-3 milyon istanbul'u 20 milyon yapan akıyla kızılıyla çomar bir tablo varken, adamlar neden en az 5-6 çocuk doğuran insanların olduğu toprakları avrupa birliğine alsın?
Avrupa Birliği yarın olağanüstü toplanıyor. Bu teklifi sunacaklar bize büyük ihtimal.
(bkz: siktirin gidin)
avrupa birligi vatandaslarinin serbest dolasim hakki var boylelikle multecilere turk vatandasligi verilir ve bu is huzur icinde cozulur.
siz alın biz kapatalım, siz bir kere sözünüzde durun biz daha çok mülteci alalım. uyanık köftehorlar sizi.
geriden alırlar. arka kapıdan yani. bi tur atar çıkarız.
Sandığınız gibi gelişmiş bir ülke olsaydık şimdiye kadar çoktaaan AB'ye almak için kapıya kuyruk olmuşlardı.
Öyle olmadığını şimdi anladınız mı?
(bkz: Türk kafası nasıl çalışır)
Böyle bir teklif olursa Türk vatandaşı olan suriler avrupa ya vizesiz girer. Bunu bilmiyorlar mı?

Zor.
avrupa birliği hakkında en ufak fikri olmayan ibişlerin hayalidir.
at yalanı sikiyim inananı.
insanın kendini ''hey allahım ne şakacı adamlar'' demekten alamamasına neden olan tekliftir.