eğer fen lisesinde okuyorsanız dersten başka bir konunun konuşulmadığı gruplardır.
En boş muhabbetlerin geçtiği, ama hocadan falan bir haber gelir diye çıkılamayan grup.
1 yıl boyunca sessize aldığım gruplar.
(img:#1457721) Grubumuzun adı At kaçakçıları derneği
görsel
Son durum budur.
herkesi birbirine düşürdüğüm birtakım gruplardır .
yanlışlıkla gönderilen mesajların adresidir.
Benim Kandiliniz mübarek ola ve hayırlı cumalar ve bugün isa kardeşimimizin Doğum günü hepiniz katedralime davetlisiniz mesajı attığım ve zehirlediğim grup.
bos beleş muhabbetler icin kurulan tatil gelince acilen cikilmasi gereken gruplardir. üniversiteye gelmis adam hala gruba caps atip gülüyor insan hayret ediyor gerçekten.
Yanlışla atılan mesajlar moda olmuştur. Neyse ki artık gönderilen mesajı silebiliyorlar. Yanlışlıkla atmıştım yalanı kalktı.
millet birbirinin numarasını öğrensin diye kurulmuştur.
Tuhaf gruplar.
Sürekli saçma sapan muhabbetler dönüyor. Yılbaşında wp grubunda herkes yılbaşında napiyorsa fotoğrafını videosunu falan attı mesela. Sonra geçen gün dekanın dedikodusunu yaptılar. Arada kavga falan ediyorlar. Tuhaf...
(bkz: yarrak fotoğrafı atılan gruplar)
--spoiler--
Derse geç kaldım, girsem hoca bir şey der mi?
--spoiler--

Bahsi geçen hoca da grupta...
gereksiz sürekli herşeyin fotoğrafını atmaları.
görsel
Biraz daha çabalasalar olacak sanki.
(bkz: folklor)

Birtakım gruplar
En yarrak kürrek muhabetlerin satırlarca yapıldığı fakat ders ile ilgili bir soru sorulunca ''mesajları okusana'' diye başından savrulan gruplar. insanı bir an önce mezun olmaya teşvik eder.
Random gulmenin bokunu cikartan gruplardir.
genelde birinin ders hakkında soru sorduğu ama cevap vermeyen diğer kişiler yüzünden mal gibi kaldığı gruplardır.
hepsi boş ve saçmadır.
Hiç böyle bir grubum olmadı. Zira eğitim dönemimde değil whatsapp; akıllı telefon bile yoktu. Symbian vardı symbian.
Bir de paralel gruplar oluyor. Mesela adm2018 whatsapp grubunda herkes olur. Onun alt grupları Vardır. Mesela bizimekip2018 gibi. O daha sınırlı bir gruptur. Üst gruplar daha sakindir. Alt gruplara fitne Ve fesat hakimdir.
görsel
Online eğitim bir can daha aldı.*
amk salaklar. görende çok meşgul iş adamı sanar. kız olduğum için bana bile dönmüyorlar merak etmeyin. şöyle sağlam bir sövmek istiyorum. her gün pc başında oyun oynarlar mesaja dönmezler. işsiz köpekler.