bugün

Ajsjdk
insanı üzen durumdur efenim.
Yorum yapmiycim.
Garip bir durum olsa gerek. Okula bir kere gittim. Kizin biri hemen numarami aldi whatsapp grubuna ekledi. Abi ne konusmamislar ki grupta birtek dersti odevdi o konulari konusmamislar. sunay akin siirlerindeki kadinlar gibi susarak gittim gruptan. Coluk cocuga bak amk. Yuzyuze bu kadar konusmuyorlardir.
ya kimse sizi ipine takmıyordur yada sınıftaki herkes okula boşa gidip geliyordur.
soruya cevap vermeyip, yardımlaşılmayacaksa niye açılıyor bu gruplar. öyleyse herkes gidip kankasıyla konuşsun.
yok böyle bir grubum kafam rahat.abi anlamıyorum bu cinsleri. cevap alamayan kardeş gruba "bu bir virüs olabilir mi" atıp çıksın.
eğer hırslı bir tipseniz, sınava hayvanlar gibi çalışıp 90 alarak çanı size cevap vermeyenlere monte etmenizle sonuçlanabilecek olan vakadır.
Daha da kötüsü bazen güzel bir sohbet dönerken dahil olursun ve herkes birden susar çok üzücü ...
rezilliğin daniskası.. yazdığın mesajı geri silmek istersin ama artık çok geç mavi tiki almıştır. saniye saniye kimler okumuş kimler çevrimiçi de bana cevap vermiyo diye kontrol edip kendimi yiyip bitirmeme sebep olan hadise..
Sana grupta cevap vermeyip final haftasi cigerci kedisi gibi yanina yaklasip nasilsinlarla baslayip not isteyen samimiyetsizler utansin sen ne utaniyosun .