bugün

şiddetle kınanılası tiplerdir bir de oturup ağlar bu tipler nasıl 100 alamadım da 99 aldım diye egoizm mantarları.
inek değildir maldır bir insan o kadar çalışıp nasıl 99 alır ki.
+Neden ağlıyorsun?
-Sınavdan 99 almışım.
+Yapıştırıcam bir tane suratına şimdi.
Hocanın gazabına uğrayan inektir. Normalde 100 almıştır.
100 alamadığı için ağlayan inektir aynı zamanda. ortalaması düşer.
bir 100 alan inek değildir.
üniversitede 84 yukarısı çana dahil olmadığından problem teşkil etmez.
birde ağlarlar nasıl 100 değil diye ya gelde kıl olma. ben 45 e çok sevinirdim yavrum benim.
70 alırım deyip 32 alan öküzden iyi durumda olan inektir.
(bkz: ismini yazmayı unutan inek)
ilginç özgüveni olan kişilerdir kendileri. sınavlar okunduğunda itiraz edenlerini gördüm ben. 'o bir puanımı nereden kestiniz' gerekçesiyle kağıtlarını kontrol ederlerdi. evet efenim yaptılar bunu.
100'ün çanı etkilemediğini bilen, inek olmasının yanı sıra akıllı olan kişidir.

(bkz: valla ben değilim)

(bkz: amlarına koyayım ben onların çok ayıp ediyorlar)
Sen -09 aldığın halde gülüp oynarsın ve nere hatanın olduğunu, nereden puanının kırıldığını merak etmezsin. Ama hocam benim hatam nerede bir puanımı nereden kırdınız diye ağlayan, kavanoz camlı gözlükleri olan öğrenci tiplemesi.
Hocam şeyi merak ettim o 1 puan nereden gitti? Ehe ehe eh e.
hocam bir puanımı nerden kırdınız diye de sorabilen kişidir aynı zamanda.
lisede ve ilkokulda en nefret ettiğim tipti. ağlardı üstüne üstlük. allahım; hatırladıkça kanım çekiliyor.
100 alamadığı için üzülen kardeşimizdir.
bir 99 aldığı için hönküre hönküre ağlayan inek değildir.
niye 100 alamadim diye depresyona girip aglayan kisidir.
not istenen tip.
1 puanı nereden kaybettim diye meraklanıp deli olan hüngür hüngür ağlayan insandır.
100 alamadığı iÇin ağlamak öküzlük de ağlamaya haklı olan inektir. Zira hocası olacak amcık amcıklığını yapmıştır. Sırf piÇlik olsun diye 1 puanı kırmış ve ogrenciyi o bir puanı nerden kırdı acaba diye düşüncelere sevk etmiştir.
+ ali kaç aldın sınavdan ?
- 99 kanka(vurmayın artık yeter)
aptal inektir. Inek dediğin nota önem verir! 1 puanı nasıl kırdırtmış o hocaya? Olmamış bu ineğimiz.
Bim de kasiyer olarak işe başlayabilir.