bugün

O an kağıt önümüze gelene kadar heyecan maksimuma çıkar ancak kağıdı aldıktan sonra sorular ne kadar zor olursa olsun öğrenci kendinde bir rahatlama hisseder ve hemen grup var mı, varsa kimler kendi grubundan öğrenmeye çalışır. Bu düşüncelerle sınava başlar ama kağıdın gelmesi kesinlikle rahatlatır insanı.
Kağıt daha size gelmemiş te Yandaki çaprazındaki arkadaşlara gelmişse onlara bakılır sorular nasıl diye.
Kağıt size gelince bir daha bakılır,
onlara bu sefer kitapçık türü ne acaba diyerek.
Sonra başlanır ad-soyad numara yazmaya.
Ondan sonra sorular gözden geçirilir.
Kolay gelenden başlanır.
Eğer ki sorular kazıksa nereden başlarsan başla bir halt olmaz.
"en son çalıştığım konuyla ilgili soru var mı lan? hemen onu yapayım unutmadan."
oha formülü unuttum lan. şimdi baktım ama formülü unuttum.
ulan bok vardı da o filmi izledin dimi amcık, al şimdi bakarsın sınav kağıdına yarrak kafalı. eminim sorularda kolaydır ama çalışmadığın için alttan alırsın bu dersi*
"lan lan ben bu soruya benzer çözmüştüm nasıldı ya? hay arkadaş nasıl unuturum." öndeki arkadasa bakılmak istenir ama hocanın gözü üstündeyken bakamamak daha çok koyar. böylece bi sorunuz yalan olur gider.
Güzel bir şarkı söyler size iç sesiniz.

+ we don't need no education. up tıs.
we will fuck you.
henüz kağıt sana gelmeden " hocam istediğmiz sorudan başlıyabilirmiyiz?" esprisini yapıp yapmamayı düşünmek.
(bkz: bitse de gitsek)
Allahım beni yanına al *
her sınavdaki gibi en arkalardan bir sıra seçilir.

- a.ına koyim yine biz geç başlıyoruz. ondan bu kötü sonuçlar.
Sorular zor.kesin 0 alicaz.Kopyayi kimden cekcez.
hiç çalışmadım..adımı güzel yazim bari.
ben :A ise alnına dokun.
B ise burnuna
C ise çenene
E ise ensene..

X : cevap D yse ??
ben: işte o zaman s*ctık

(bkz: true story)
hay amık ya yine kötü geçicek, ama neyse sokarım sanki annemler master doktora yapmış da. elbet bi türlü kazanıcaz para yani. he sokakta yatsam nolur ki lan? biri iner tepside büyük bardakta çay bi de yarım ekmekarası verir heralde o kadar da iyi insanlar kalır ben büyüyene kadar... amını sikiyim soruya bak. hmm yaparım lan neydi iks kare eşittir...
her şey uçtu gitti. kaldım kesin yine. neyse, canım sağolsun *
vay amk kesin ilk soru zordur yine sondan mı başlasam. yok yok sonlar daha zor oluyor ya ilki zor da yapamazsam kayar bana.
hah montla sıçtık iyi mi.
acaba kaç alıcam lan? insan tezcanlı olmayagörsün.
benim hayatımı karartan bu tertemiz kağıt olacak.
önce: alıcam kağıdı. bakıcam sorulara. yapıcam. *
sonra: fazla özgüven zararlıymış...
"bütünlemeye iyi çalışayım lan bari."
ilkokulda arda boylarını söylerdim hoca soruları yazdırırken... "ah annecim vah annecim"

şimdi bitse de gitsek diye düşünüyorum.
başlıcam sınavına bu ne yaaa?
10 dk sonra:
yürü git bu ne biçim soru...
20 dk:
sıçtık vallahi sıçtık! iyi aman boşver, hayat devam ediyor falan.
o kadinin elini tukurukleyip birbirinden ayirdigi kagitlardan birini mi tutucam lan ben simdi?