bugün

Nerde o eski bayramlar.
Beeen. Var başka sıkılan mesaj atsın az sohbet edek.
buyursunlar gelsinler efendim. hepinize yetecek kadar kelimem var.

http://mbsadam.blogspot.com.tr/
otur otur göt kanseri olmuştur misal bu yazarlar.
benimdir.
bugün sıkıntıdan çocuk felci geçirdim yemin ederim.
okadar sıkışdımki 11 e neden onety one denmiyo diye ağladım.
gerekli gereksiz her başlığa gerekli gereksiz, ki çoğu gereksiz ve saçma, entry giren yazarımsılar.
Kendisiyle konusuyormuş gibi konuşan spikerin olduğu tv kanalını değiştirmeyen yalnız yazarlardir.
(bkz: sıkıntıdan ölü bulunmak)
sıkılan demeyelim de uyku düzeni bozuk yazarlardır. sıkılmıyorum ben mesela. bi taraftan geçmiş yıllara ait soruları çözüyorum bi taraftan da sözlüğe arada bir göz atıyorum.
şu saatlerinde uyuyamayan sözlük yazarlarıdır.
sol frame'deki başlıklara periyoduk olarak göz gezdiren sözlük yazarlarıdır. öyle bir sıkılmak ki entry girmeye mecali olmamak.
ofiste dünya kadar iş olduğundan en iyisi hiçbirine başlamamak deyip sıkılan yazardır.
ofiste iş olmadığı için sıkılan yazardır.
başlıklara salak salak bakan yazarlardır.
(bkz: yazar burda kendini anlatmış)
evet öyle bir yazar grubu vardır.peki neden vardır?
başlıkları alt alta okuyup gülemeyen çünkü gülmekten çok uzak saçma başlıklara sıkılan, sonra saçma başlıkların saçma yorumlarına sıkılan yazar grubudur.
günün hangi saatinde bakınayım ki, kayda değer birkaç şey sol frame de görünebilsin, diye geçirir içinden.
biri benim. yazılmayı bekleyen staj raporu durumu daha da zorlaştırmakta...*
beyin fonksiyonlarını çalıştırmak için entryleri sondan başlayarak yazmaları tavsiye edilir.
(bkz: aylak bakkal taşak tartar)
suyu çıkan yazarlardır. bir bardak sözlük yazarı suyu lütfen.
yapacak birşey olmadığı için, can sıkıntısından, sürekli entry giren yazar topluluğu.
pazar günü kimsesiz tek basına yapacak bir işi olmadan oturan yazarlardır.
zamanında türkçe karakter yoksunluğunun azizliğine uğramamış yazarlardır.

(bkz: sikilan sözlük yazarları)
olur öyle bazen. gelen beni arayın ben size puslu bir ilk bahar gecesi yaşattırursun mu.
twitter, facebook, sözlük açıp kös kös oturan yazar modeli. ama arada ilginç başlıklar okuyup eğlenedebilir.
(bkz: anjelika)
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar