bugün

bir hafta sonra tüketici mahkemesinde karşılaşacacım ürün (30 adet öylemi!!)
sigara ağızlığı markası.
3 kat prezervatifle ilişkiye girmek neyse bununla da sigara içmek aynıdır.
sigara dumanında bulunan katran maddesini yüzde kaç oranında süzdüğünü bilmesemde, bir adet sigara içiminden sonra filtreye bakıldığında bir hayli işe yaradığı anlaşılabiliyor. Fiyatıda oldukca makul. iyiki varsın suzen 92.
sigaranın katranının önemli bir miktarının ciğerlere ulaşmasını engelleyen içirgeçli süzgeç.
ilginç olan üretici firmanın anne bebek ekipmanları üretmesi. sanırım beşikten mezara kadar dudak tiryakilerini hedeflemekteler.

http://www.burdabebek.com/
3 gündür kullandığım ve 10 yıldır neden kullanmıyormuşum dediğim icat.

öksürüğü kokuyu azaltıyor. dil üzerinde ve dişte iğrenç katran bırakmıyor.
her görüğümde gökhan süzen aklıma geliyor uzaklaşıyorum amk. samet aybaba kaktı bize.
filtredir. biriken katrana baktıkça yıllarımı sikesim geliyor.
bugün kullanmaya başladığım sigara filtresi. üstünde kalan katranı gördükçe sanki sigara zararsızmış gibi geliyor. gelecekteki zararı azaltırmı bilemem ama sigaranın boğrazda ve ciğerlerde bıraktığı tıkanıklık ve hırıltıyı yani tıkanıklığı azaltıp nefes alımını rahatlama gibi bir etkisini gözledim. ayrıca o filtrede biriken katranı gördükçe incecik damarlarda bıraktığı iz içimi ürpertiyor ve insanı sigaradan soğutuyor.
bir işe yaramayan sigaranın tadını bozan iğrenç filtredir. çok ucuzdur deneyin beğenmeyeceksiniz.
Bugün arkadaş tavsiyesi ile kullanmaya başladığım aygıt. Katran miktarını, ağızda bıraktığı acı tadı, sarı lekelerin oluşumunu az da olsa azaltıyorsa ne ala. Sıkılmadan alısabilirsem şimdilik kullanmayı düşünüyorum. Du bakalım.
Bunca zamandır neden kimsenin kullanmadığına anlam veremediğim, dün itibariyle sebebini anladığım sigaranın tadını sikip atan meret.
aslında faydalı olan, fakat gençler arasında rağbet görmeyen sigara filtresi. biraz sigaranın tadını s*kiyo gibi...
Ağızda olusan sigara kokusunu onemli olcude azaltan, filtrede toplanan siyahimsi siviyi gorunce mutlu ettiren filtre. Ayrica camel soft gibi dibe dogru parmaklari ve agzi yakan his ortadan kalkmaktadir. Deneyin.
KALP KRiZi GEÇiRMEDEN ÖNCE ARALIKSIZ 6 AY KULLANMIŞTIM, AZ DAHA BENi ÖLDÜRÜYORDU.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar