bugün

artık bu zamanda zaten çoğu çift evlenmeden önce memelerini ve cinsel organlarını birbirlerine gösteriyorlar. o yüzden bu ikaz pek kayda alınmamalıdır. yok kayda alan var veya dikkate alan yoksa, ne çıkarsa bahtınıza, iki meme, üç meme, tek meme.
niye memeleriyle mi evleneceksin hatunun? diye soru öbeği oluşturan önerme.
akil basta degil memede midir yigidim. bosuna dememisler bin düsünüp bir söyle..
mandra kurma hayali.
(bkz: bu sefer güldürmedi)
kadını sütyensiz, erkeği donsuz görmeden evlenilmemelidir. takdir görmeyi hakeden memeler yetersiz bir çükle harcanmamalıdır.
kadını cinsel obje olarak görmemek gerekir. Evleneceğiniz kişi sizin eşiniz olacak ; sevgiliniz, arkadaşınız, dostunuz, eliniz ayağınız olacak, o kadar dar düşünmemek lazım.
beyinsiz hali görülmüş olan adam söylemi. kesinlikle evlenilmemesi gerekir.
evliliği iki tane memeye sığdıran kişi söylemi.
hayatın çilesini çekmeye başlayın, dünyanın en sağlam memesi burnunuzun dibinde olsa görmeyeceksiniz.
evlenmenin koşulları üzerine.

gözlerine bakın yeter, aşkınız pırıltıyla yansıyorsa evet harikadır.
(bkz: songül karlı sütyensiz)
--spoiler--
artık şansınıza ne çıkarsa gardaşlar.
--spoiler--
bunu diyen hiç evlenmesin.

(bkz: sütyen değil sutyen)

orjinali: soutien-gorge.
(bkz: gelin hamamı)
Kendisine bir çift meme ile mutluluklar dilenmesi gerekir.
ne öğüt ama! demek ki evlilikte dikkate alınacak ilk kriterin meme ölçüsü olduğunu düşünen damacanalar var. ee sen böyle düşünürsen, kızlarda ellerinde cetvelle evlilik teklifi beklerler amk. senegal ya da nijerya' da yaşıyor olsak amenna... fakat istatistikler ortada oğlum, ibnelik yapmayın.
bu sözü düz bir şekilde düşünmemek gerekir. ince ince değdiriyor.

yani diyor ki, bir kızın gerçek yüzünü görmeden onunla evlenmeyin. yoksa gidip memesini açın, öyle evlenin demiyor amına koyim. gerçekmiş gibi algılayanlar var.

damlaya damlaya göl olur'a da gidip olmaz ya nasıl göl olsun yazar bunlar.
ben derim ki sütyensiz halini gösteren bir kadınla da evlenmeyin.
öyle tabi. benimde evlilik için en önemli kriterlerimden birisidir.

(bkz: ironi) şunu yazmazsam anlamıyorsunuz.
bunu yapan erkeğin zaten adamlığından şüpheye düşürten hededir. sen o seni seven hatunu sırf eğer bir pörsümüş göğüs * yüzünden terkediyorsan adam değilsindir zaten. evlilik sadece fiziksel temastan mı ibaret yani. diye düşündürüyor beni, bilemedim.
zamane kızları gösterip elletmemek yerine elletip göstermediği için zor olan öneri.
kadının memeleriyle evleniyorsanız tabi ki yapılması gereken eylem. burdan çıkan sonuç ise cetvelle ispatlanmadan bir erkekle evlenmeyin.
ileri safhası dr. raporu istemektir. ya silikon varsa.
**
eskiden hamama götürülürmüş beden yapısına bakmak için.
kesinlikle doğrudur zira sütyenin altında ne olup bittiğini tahmin etmek çok zordur*
görsel
ardından "bir abazanın tavsiyesine kulak asmayın." denilir.