bugün

Güldüren kızdır.

En büyük ahlak göstergesi olan namusunu beş paralık etmişin hala ahlak hakkında konuşma lütfen.

(bkz: babasının namusunu beş paralık eden kız)
toplum içinde gülüşmelere sebep olur.
Bunun namus ve ahlak ile ilintisini anlayamadım bir erkek olarak.
Açık giyinip Vücudunu bile göstermeyen birinin ahlaksızlık ile ilintisini anlayamadım.
sütyensiz gezen bir toplumda ahlaktan bahsetmek kışın buz gibi soğuk su satmaya benziyor. pek akıl karı değil.
Sütyen'in tarihçesi belli giyim olarak değil iç giyim anlamında kullanılmıştır. Pekala fanila atlet body ile de kadınların üst bölgesi kapanabilir.

(bkz: )

https://tr.wikipedia.org/...%B1km%C4%B1%C5%9Ft%C4%B1r.

Göğüs Büyüklüğü, kadınlar için oldukça önemlidir. Göğüslerin güzelliğini korumak için kullanılan sütyenin tarihçesi: 1913 yılında Amerikalı Bayan Mary Phelps tarafından, günümüzdeki sütyene benzeyen ilk sütyen yapıldı. Türkiye'de ise, 1960'lı yıllarda yurt dışında çalışan işçiler tarafından ülkeye getirilmeye başlandı
keske kiyafete gosterdiginiz hassasligi kuran kurslarinda istismara ugrayan cocuklarada gosterseniz sayin minakoduklarim.
gösterilen hassasiyet kıyafete değil içindekine.

nihayetinde içindeki insan ve insan allah'ın yarattığı en değerli varlık.

CHP başkanı sayın kılıçdaroğlu dil sürçmesiyle sehven "allah insanın yarattığı en değerli varlıktır" demişti.

kemal bey'in bu cümlesi ateist birine anlamlı tashih gelmesi son derece doğaldır. yadsımıyorum.
Sütyen ahlak belirleyici bir unsur değildir. Ona bakacak olursanız türbanlı ya da kapalı kadınların ahlak timsali olmasi gerekirdi. Ama gel gelelim ki bir çoğu( gerçekten dinini yaşayanları tenzih ederim) fantezi kraliçesi.
konumuz ile hiç alakası yok ama ayy bana bişeyler oluyo.
(bkz: çıkmıyo di mi artık o konulardan size ekmek)

(bkz: can çekişen aktrollük)

Hırsızdan namus bekçisi olursa at tarrağından da gramofon iğnesi olur.
giyinik gezip ahlaktan bahseden ve olmadık şeyler yapanlar da var. bir insanın ahlakını sütyensiz gezmesiyle değerlendirmek de iyiymiş.
gereksiz biçimde hatalı genelleme yapan iddia. gerek yok böyle şeylere.
Sutyensiz gezen kızlar bu ülkenin aydınlık yüzüdür.
ahlak sütyen giymekle bağdaştırılan bişey değildir.
insanların ne yediğine ne içtiğine neye inandığına bu kadar müdahil olmak abes değil mi sizce de ?
meme ölçülerine göre her birine karşı farklı tavır göstereceğimizi düşünüyorum.
(bkz: içliksiz gezen erkeğin ahlaktan bahsetmesi)ne benzer.
Hakkıdır.
Bi kerem Sütyen gavur icadı olduğundan sütyen kullanan kızdan daha ahlaklıdır.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar