bugün

memesi dalgalananlar taksındır modası.
Moda ise ben neden görmüyorum.
izmir’ de 15 sene önce vardı. Hala devam ediyor mu diye pek dikkatli bakmadım.
Abd’ de yaygındır.
mevcut düzene karşı, koyulabilecek en güzel pasif-agresif eylem valla bak.

bunu toplum baskısı yüzünden mecburen takmak zorunda olduğu için takan bütün kadınları bu eyleme sahip çıkmaya davet ediyorum.

mevcut şartlarda yapılması ve arkasında durması ne kadar zor olsa da birer birer katılıp yaygınlaşabilirse gayet de güzel bir eylem olur valla, bütün o çomarlara inat.

o çomarlar sen sütyen giysen de giymesen de öküz gibi bakacak zaten, bırak bari memelerin rahat etsin.
Ben bir erkek olarak atletsiz dışarı çıkmıyorum bu moda değil ahlaksızlıktır kınıyorum.
Nesine sevindiniz? Herkesin memesi victoria secret'taki mankenlerin memesi gibi mi? Hiç sevinmedim şahsen.
senelerdir yapıyoruz, yeni moda olmuş. evet.
Göğüs çatalına bakmayacak olgunluğa erişmemden, dikkat etmediğim moda.

Yine bir "californication" sendromu/ etkisi sanıyorum. Sergi salonu edası, tüketime destek verme, kişisel hazzın had safhası, yıkılmaya başlayan tabuların eşlik ettiği; dişiliği gösterme güdüsü olarak lanse edebiliriz.
Ağırlık yapıp belinizi bükmesin.
Keske ölsen ya laflara bak amk potansiyel tecavuzcu pezevenk allah colugumuzu cocugumuzu korusun boylelerinden ya.
Memelere hürriyet efendim, destekliyoruz.
bana pek hitap etmese de ardahanın soğuunda mecbur kalıyorum..

coğrafya kaderse eğer coğrafya utansın..

ben değil..
Tadından yenmeyen modadır. Evet.
Sen istersinde erectorcugum;

görsel
Babaanneleri saymassak, 10 kadından 7'sinin tercih ettiği modadır. Arkadaşlar bu sayıyı 9 yapabiliriz. Evet.

Braveheart'ın final sahnesinde mel gibson abimiz "memelere özgürlük" diye bağırmamış mıydı he? Sorarım size. Bu kutlu mücadele bizlere mirasdır.
Ululardan ulu bir modadır. Ne olursa olsun insanı mutlu eder. Evet.
daha hiç denk gelmediğim modadır.
Evli, çocuklu kadınların bile uyduğu moda. Fakat bizim 20lik kızlarımız utanıyor işte. Evet.
Ölene kadar seni savunacağım ulan. Evet.

Allahım daha çok meme göstermeyi nasip et. Amin.

T: şahane moda.
Silikonla dışarı çıkma modası kardeş bu.
Bu arada yarın gidip burnumu yaptırıcam.
yakalamakta zorlandığım modadır. modaya uyma açısından değil gözlemleme açısından. bütün modalar toplumlarda sosyal, siyasal ve ekonomik sonuçlar neticesinde vuku bulur. bu sebeple tam olarak sebeplerini analiz edebilmek için gözlemci bir erkek olarak yakından takip etmem gerektiğini düşünüyorum.
Ölene kadar, son nefesimi verene kadar seni savunacağım seni.

Bu husustaki yapısal reformlar bir an evvel yapılmalıdır. Çok özlenen modadır. Çok..
Yaz bitiyor diye bitmemesi gereken moda. Kışın da geçerli olmalıdır. Kazak altına sütyen giymek aptallıktır.
Ne yazık ki kış uygulaması yürek burkmaktadır. Çok nadir gözlemlenebiliyor şu aylarda. Evet.
Şüphesiz ki her yaz olduğu gibi bu yaz da canlanmış, göz kamaştıran modadır. Şahane efenim şahane...
güncel Önemli Başlıklar