bugün

memeler dik dursun diye yerçekimini ortadan kaldırma üzerine çalışıyorum başarılı olursam havada meme emecem pardon sütyen piyasasının amına koyacam.
Görsel olarak çok seksi modelleri olmasına karşın kadınlar için ızdırap olduğunu tahmin ediyorum. Stiletto gibi, seksi, ama faydasız, ızdıraplı birşey.
Kadınların en büyük düşmanı. Meme kanserine bile yol açıyor. Keşke ülkemiz böyle bir şeye alissa da kadınlar giymeyi bıraksa.
meme hapisanesi.
sözlükteki canlılık demirmert gibi kardeşlerimizin yüzü suyu hürmetine devam ediyor.
bir zamanlar istanbul mahmutpaşa'daki pazar çığıtkanları, "ikizlere takke" diye naralar atarak herkesi gülümsetirlerdi. daha yırtık olanları, başlarına takke diye takarak müşteri çekmeye çalışırdı.
bazen onun yerinde olmak istersin.
Bir türlü tek seferde açamadım yahu. illa sorun çıkacak neyse sonunda açıyoruz o yeter bana çünkü ondan sonrası mükemmelleştiriyorum *
Günün yazarı demirmert muhakkak.Verdim şukusunu.
demirmert kardeşim gibi cömert olun ipneler bak sutyen istiyonuz adam karıyı komple gönderiyor.
Ups boobs atsaydı fena dönerdi şurası varya.

(bkz: öpüyorum).
Mor olanı daha da bir çekici olandır.
sütyensiz kızlar dmye şüphesiz sjsj..
Memintoları zincire vuran zorba alet.
Memintoları özgürlük!!!
T: meminto tutamaçı.
bazı sütyenler memeyi taşır bazı memeler de sütyeni.
(bkz: ikizlere takke)

desteksiz olması şartıyla, siyah, kırmızı ve mor renklisi cezbedicidir. göz zevkimi arttırır.
Fransızcadan girmiş dilimize. Yamuluyor da olabilirim
kelime süt yiyen anlamından evrilmiştir. süt emen bebeklere eskiler süt yiyen derlermiş. memeden emdikleri için süt yiyen süt yiyen diye diye memeye takılan iç çamaşırın adı sütyen olmuş.

salladım valla...
nasıl keşfedildiği...
https://www.youtube.com/watch?v=_ceLFNKy-n0

içip sarhoş olunca anlatıyor bir kişi... bir sürü hikaye var bele. (bkz: drunk history)
Mor olanı ömrü uzatır.

Edit: neresi gücüne gitti, mor sütyen düşmanı.
90'larda victoria's secret, 2000lerde intimissimi, şimdilerde la perla.
Hakkında bu kadar entry girilmesiyle önemini ispatlamış alet.
bir diğer adı meme külodudur.
Evvel zaman önce bahsetmiş olduğum bir konu

(bkz: iç çamaşırı entrysi giren abaza yazarlar)
meme şapkası diğer adıyla.