bugün

philips avent ürünlerinin tanıtımı için düşünülmüş son derece faydalı bir proje.

sabah jain dinlerken araya giren reklamla gördüm. projenin amacı özetle çalışmak zorunda olan yeni doğum yapmış annelerin, bebeklerini emzirmeyi erkenden bırakması sonucunda sütünü sağma konusunda, iş ortamında yaşadığı sıkıntıları ortadan kaldırmak.

türkiye'deki şirketlerin %70'inde bebek bakım ya da emzirme odası yokmuş. anneler de tuvalet gibi sağlıksız ve mahremiyetsiz ortamlarda sütünü sağmak zorunda kalıyor. philips avent firması da bu konuda şirketlere büyük destek sağlıyor. şirketin bir odasını bu amaç için ayırabilecek tüm şirketlere süt sağma makinesi, sterilizatör, lavabo ve süt saklama poşedi hediye ediyor. kurulum aşamasında danışmanlık da sağlıyor.

çalışan anneler için düşünülmüş çok güzel bir proje. umarım faydalı olur. umarım yeterince şirkete ve anneye ulaşır.

detaylar için;

https://www.philips.com.t...151014_Philips_AVENT.html
kardeş bi şekilde up'ladın sağol da bunu yapmayaydın iyiydi.
Yakında sahibinden.com da bir sürü süt sağma makinesi göreceğimiz anlamına geliyor.
Faydalı proje. Anne ve çocuk sağlığı önemli.
Takdir edilesi, sosyal sorumluluk projesi altında yapılabilecek, hoş ve anlamlı bir düşünce.

Ben işveren olsam, panter gibi üzerine atlar, personelin konforu ve medeniyet adına, bu projeden mutlaka faydalanırdım.

Si..imde olmaz diye düşünen vahim zihniyetleri de, işten atardım!