bugün

güzel veya değildir orası tartışılmaz ama karşısındaki insanlardan hep "hayır yaaa değilsin, cidden güzelsin sen" denilmesini bekleyen kızdır.

zaten sırf bunu duymak için böyle mızmızlanır.

"evet öylesin" dediğinizde de bozulur.
lan sen diyosun zzaten "çirkinim ben" diye.
yeni bi şey mi dedik sanki?
biri de çıkıp "yok canım olur mu çok güzelsin" demediği için hala çok çirkinim havalarında.
bariz kız türk kızıdır. * *
'ben size çirkinim dedim dedim inanmadınız bak noldu şimdi ? ' diyen kızdır.
açık sözlü kızdır. helal koçum.
güzellik takıntısı olan kız.
bizim kezban ile başlayıp,
ben çirkinim, çirkinim dedim bakın noldu şimdi? hee? sheh.
diye soracak, gülecek kızdır.
içimizde ve dışımızda yeterince çirkinlik var zaten yorma kafanı beybi.
Doğal halini banimsemiş bir türk kızıdır.
manyaktır. insan çirkin yaratıldıysa elbette ki sürekli çirkin olacaktır. arasıra güzel arasıra çirkin olanı hiç görülmemiştir.
süreksiz güzelliği olabilecek kızdır.
sürekli diyorsa bir bildiği vardır.
hakketen seni görünce midem bulanıyo a.q bu ne çirkinlik git öl en iyisi, denmesi gereken kızdır. hakediyo kendine güvensiz, asalak amk.
Facebookta, güzel birkaç resim koyduktan sonra açıklama olarak ''yorum yapma beğen geç'' diyen kızdan yeğdir. Açıksözlüdür. Çirkin filan değildir! Güzeldir o güzeldir..
egosunun okşanmasını isteyen kızdır. ne oluyor anlamıyorum çok güzelsin dedin mi hemen başka denizlere yelken açarken çirkinsin dedin mi triplerden trip atıyor.

tabi kızlar için bir versiyonu var onların erkekleri ellerinde tutmasını sağlayacak tiyosu : bana göre yakışıklısın.

genelde bu kadar ince düşünen erkek bulmak zordur. iki türlü aşırı tepkidir.

ikiden fazla diyorsa çirkindir.
sürekli iltifat bekleyen kızdır.
ezik büzük bir şeydir. aslında gerçekten güzel değildir ama onun içinde hiç vazgeçmediği yeşerttiği güzel olma ümidiyle yaşar. karşısındakine açık açık soramadığı için böyle kezbanımsı bir yol bulmuştur.
Ozguvenı dusurulmus ve guzellıgının farkında olmayan kızdır.
Sadece realıst de olabılır tabı...
kız- sürekli, çirkinim ben.
sürekli- çok güzelsin hayatım.

egosunu tatmin etmek istiyordur.
eziklik yasayan kizdir. aslinda cirkin degildir.
egosunu tatmin edilmesi icindir.
ilgi bekleyen kızdır. birinin ona teselli için "yok be güzelsin" demesini bekliyordur. çakal seni.
Agzina vurulasi kizdir lan deme iste guzelsin?
ya güzeldir ve sürekli bunun dile getirilmesini istiyordur. ya çirkindir ve kendiyle barışık olduğunu kanıtlamaya uğraşıyordur. ya da berbat bir espri anlayışı vardır, komik olduğunu sanıyordur.
aslında çirkin olmadığın bilen kızdır. Karşısındakinden iltifat beklemekte beklemektedir.
dikkat çekip ilgi isteyen ve büyük ihtimalle gerçekten çirkin olup da değilsin kelimesini duymak isteyen kızdır.