bugün

Üç gün aralıksız uyuyabilirim. Uyumadığım zamanlarda da yataktan çıktığım pek söylenemez, hastalık gibi yapışıyo insanın üstüne ya.
Şu an en çok istediğim şeylerden birisi.
Mübarek günler de acligin da verdigi yorgunluk dan dolayi olusan durumdur.
Ya kansızlık vardı ya da depresyondasınızdır.

Bende bir ara ikisi de vardı. Günde en az 10 saat uyuyordum hatta 10 saati de geçiyordu.

Sonra kansızlık ilaçlarla geçti, depresyonu da atlattım çok şükür ama su sefer de vücut o kadar saat uyumaya alıştı.
Normal bir istektir. Dert yok tasa yok rüya var. Rüyaların sayesinde aslında ne istiyorsun ne düşünüyorsun anlayabilirsin. Rüyaların sana gerçeği gösterir. Uyuyarak dünyadaki problemlerden kaçabilirsin. Oh miss.
Hgb yüksekliği sonucu oluşabilir.
genelde mutsuz olduğum zamanlarda duyduğum istek. öyle ki bazen sabah uyanmak bile istemiyorum mutsuzken, hiç kalkmadan bi tur daha uyuyayım modunda 14-15 saat uyuyorum.
depresif durumlardaki halim.

bir de ne zaman çok canım sıkkın olsa sürekli uyumak gelir içimden. birkaç sene önce biriyle kavga etmiştim, bayağı büyümüştü olay. olayın ardından bir yatmışım ki zor uyandırdılar. travmaların bende böyle bir etkisi var nedense.
(bkz: Afrika Tripanosomiyazisi)
(bkz: 3 10 to yuma)
Depresyon belirtisidir.
günde minimum 9-10 uyuyorum sabah kalkıyorum yine uykum var arkadaş anlamadım ki nasıl iş bu ya?..

t:zaman mekan farketmeksizin gelen istektir.
uyutur.
depresyon belirtisi.
bir nevi depresyon belirtisidir.
vitamın eksıklıgı olabılır .
Depresyon belirtisi değil, depresyonun ta kendisidir.

Dün bir ilaç attım, sabaha kadar deliksiz uyudum. Kahvaltımı yaptıktan sonra bir daha uyudum. Şimdi uyusam yine uyurum.
(bkz: kış uykusu) (bkz: ayı) bende de öyle.
tek off günüm olan pazar günlerimin özeti.
Sabah 9 dan beri belirli araliklarla uyukluyorum.
soguk havalarda inanilmaz tatli oluyor ve dinlendirdigini düsünüyorum.
05.00 -23.59 çalışınca gelen istek.
sorunlardan en güzel en etkili kaçış yoludur.
Zamanında gereksiz işler için heba edilmiştir pişman olunmuştur "keşke uykumdan ödün vermeseydim" denilir ve vurup kafayı uyunur. Ohh miss.
enayilik bu. hayatı ıskalıyoruz zaten. ne diye uzun uzun uyumak isterki insan. çözemedim
askerden geleli neredeyse 1 yıl olacak. ne bir iş var ne de evlilik hayalleri kurduğum bir kız arkadaş. askerden önceki şatafatlı günlerime geri dönemiyorum. büyü bozuldu. sürekli uyku hali ve sırada ki parça göksel depresyondayım.
fiziksel bir rahatsızlıktan kaynaklanmıyorsa sebebi yüksek ihtimalle depresyondur.
Depresyondan olur. Aksine çıkmalı insan yataktan yoksa arkası gelir. Ama şimdi ben bu ara biraz mutsuzum fi de ki kadın gibi 3 ay uyusam iyi olurdu yalan yok.