bugün

kürt diyince foşik diyen yavşaklar tarafından yapılmaktadır.
Türk Erkeği denen canlının ne kadar iki yüzlü o.ç. olduğunu gösterir. Amk bunların anası, bacısı hangi ırktan acaba?
Ulaşamamanın yarattığı hırçınlıktır.
Sonra bir Türk kızıyla evlenip tükürdüğünü yalamaktır.
Kendini orlando , bret zanneden egoistlerin kendi hayal dùnyalarını dışa vurma egilimidir . Ulan sizinde ananız bacınız var. 1 kac olay görüp yaşamıssınız geneleme yapıp türk kızlarına hakaret etmek acizliktir .
an itibariyle devam eden saçmalıktır.
(bkz: liseli meşgalesi)
Ulan türk kızına bu kadar düşman türk erkeği varken ben hala aptal gibi türk erkeğini savunuyorum ya, tam saydırmaya layık bi davranış.
(bkz: türk kızına kezban diyip dışarda salyası akan tip)
türk kızlarına saydırıp türk kızlarıyla sevgili olur onlarla evlenen erkek ironisi. bazılarında beyin terk.
türk kızlarına saydırıp türk kızlarıyla sevgili olur onlarla evlenen erkek ironisi. bazılarında beyin terk.
bu sözlükte olandır. ulan dışarda güzel çirkin demeden, transeksüel, biseksüel demeden önüne gelen her türlü kadınsı varlıga salyalar akıtarak bakan laf atan orospu çocukları gelmiş burda "türk kızı şöyle türk kızı böyle" diyor. sanki siktiğim bana kıvanç tatlıtuğ. bizim de anamız bacımız türk kızı sevgilimiz türk kızı. gavat laf atmadan önce ananı bacını düşün.
çok dolmuşum lan bu konuda.
Amaçsız bir rekabet ortamı.Sonuç olarak onlar size , sizde onlara mecbursunuz.Dışardan bir bakış açısı oldu.Siz erkek , Onlar kız , ben neyim lan öyleyse.
keko abuzerlerle,kezo hatce lerin birbirlerine trip atmaları sonucunda, abuzerlerimizin, bir melisa tarafından göt edilmesi sonucu, yaşadığı travmadan kaynaklı, kuyruk acılarının dışa vurumudur, öyle türk kızları varki, siz dünyada eşini,benzerini göremezsiniz,tabi sizi büyük bir zevkle göt etmeye devam edecekler. abuzer ve hatice olup adı,çok elit olanlar, bu yazı size değil, bu sadece herkes anlasın diye bir örneklemedir.