bugün

Nickin hakkını vermek.
Sonrasında da ezan okunuyor sırf bu bile akpye oy vermeme sebebi. Dindar insanlarla da görüşmeyecem artık masonlar eqlesin. Kılıçdaroğlu gelsin de ezanı yine Türkçe yapsın.*
Desteklediğim olay. Aynen Bu şekilde Devam etsinler, hatta günde birkaç defa daha okuyup iyice içini boşaltsınlar ve bıktırsınlar insanları; böyle böyle dinsizlerin artmasına farkında olmadan da olsa yardım ediyorlar. Süper bisi.
Doyanetin deist ve ateist sayısını arttırma projesidir.
Son derece başarılı.
Geçen gün okunan selaya kufreden insanlar gördüm.
sinir bozucu. sinirlerim bolzuluyor lan.
Artık bayyydı. inançlı biri olarak hiçbir mantığı olmadığını düşünüyorum.
Okunan selalardan rahatsız olanlara tavsiyem.. 20 lik inşaat çivisin alacaksın kulağının içine sokacaksın çekiçle vuracaksın sonra diğer kulağına yapacaksın ondan sonra bir daha değil selayı sana sövenleri bile duymazsın..Hazımsız... .... tövbe tövbe.
sokakta in cin top oynuyo ama bu iş güzar pezevenkler hala susmuyor kafayı yicem amk.
Gün gelecek ülkenin anasını belleyen malum it için okunacak.
salavat getirmek için bulunmaz fırsattır.
Sürekli sela okunmasının neresi normal ? lütfen yapmayınız.
Eskiden de ramazan ayında okunurdu akşamları. Bu açıdan değişen bir şey yok.
Sela sonra okunsun millet ezan sanıp namaza duruyor sonra ezan okunuyor.
Rahatsız olan rusyaya hayde.

Şaka şaka niye durmadan peygambere selam ediyonuz olum? Mal mısınız?
dinsiz imansız ateist ve putperestlerin canını sıkan gayet normal bir durumdur. gerçekten çok yazık...
her şeyin fazlası zarardır.
Dini sonuna kadar sömüren siyasal islamcı adeti.
başımız belada kulağımız selada sözünü akıllara kazıyan mevzu.

herkes akıllı olsun aslanım.
allah kabul etsin.
21.35 ten beri sürekli bişey söylüyor bağırarak. o kadar eko vermiş ki anlamıyorum da ne dediğini. bıktık ya bu da kafa arkadaş. kaçacak yer de yok.
Şeriatın olduğu ülkelerde bile böyle birşey yok. Adamlar bildiğin doğrudan dini istismar ediyor.
yine okuyor siktiğimin hocası.
çok rahatsız eden durumdur.
Bundan sonra da gelenek haline gelmeli ve her gün okunmalidir. Böyle böyle bazı kutsal değerlerin anlamını basitleştiriyorlar, insanlar dinden soguyor ve uzaklaşıp ya deist ya da ateist oluyorlar. Çok güzel, aynen devam...
Bazı şeylerin özel oluşunu basitlestirerek yok ediyoruz. Bu da onlardan birisi.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar