bugün

edepsizdir. aile terbiyesi almamış gibi davranmanın ne gereği varsa artık. kınıyoruz kendisini.
konuşmasını bilmezler amk. her iki laflarından biri yarak kürek. olmaz, bu şekilde sikseler basur medeniyetler seviyesinden kurtulamayız..

(bkz: basur medeniyetler)
AKP yönetiminden dolayi kafayi fırlatan insan.
kitap okumamıştır kelime dağarcığı kısıtlıdır gafa basmıyodur şerefsiz yavşağın tekidir amk. gavat habire küfreder. sanki bi bok oluyo küfredince. ibine.
Böylelerının amını götten sikmek lazım.

(bkz: amını götten sikmek)
gerçekten kınadığım insan tiplerinden biridir.

küfür etmeyi, bazı konularda veya durumlarda kendini tutamamayı anlarım fakat istisnasız her şeye küfretmek neden?

sokakta yürürken şöyle bir konuşmaya kulak misafiri oldum (kulak misafiri oldum diyorum ama o çevreden geçerlerken duymayan kalmamıştır bildiğimiz bağırarak konuşuyordu);

- abi bugün pes atalım mı?
+ atalım amuğakoyim sonra bir şeyler yeriz.
-tamam ordan eve geçeriz.
+bi de evde oyunların anasını sikelim ahauahuğağ.

yanındaki çocuk nasıl dayanıyor bilemiyorum gerçekten, ben o an ciddi ciddi utandım.
anlam bütünlüğü ve hisleri daha sağlıklı aksettirmek açısından doğru olanı yapan tiptir.

ayrıca keyiflidir de.

eril eril söveceksin böyle aaz dolusu.

umarım anlatabilmişimdir tatlım.
Acizdir. Òzgüveni düşüktür. Güçsüzdür. Kendini daha erkek zannediyordur küfür ederek. Böyle garip bir tiptir yani.
Benimdir.

Ne kadar itici olduğunu biliyorum ama elimde değil böyle gördük.

Allah affetsin.
çevre katliamlarını gördükçe büründüğüm kişilik tipi.
şahsımdır. bazı şeyler küfürsüz anlatılmıyor.
Nefret ettiğim tiptir.
Samimiyetten yaa falan ayakları da yapmayın. Yine de hiç hoş değil.
Niye küfrediyosunuz ki amk.
Ben.
Ama ulan şu çopun hali ne? Scavenger olduk diye köle olmadik.
Sayin amina koyduklarim az insan olun.
görsel
Ben amk .
Günlük hayatta etmesi kendi tercihi, çok rahatsız etmez ama tartışma anında küfür eden insana tahammül edemiyorum ben. Bir de cinsiyet ayrımı ya da feminizmle alakasız ama erkeklerin ettiği küfürler politik olarak seksist. O yüzden rahatsız ediciliği daha fazla.
Şimdi;

amına koyayım. yani halk dilinde aq, amk, mk, ak, amınağoyum, amünüm şeklinde farklı versiyonları olan bu söz öbeği küfür sayılıyorsa şayet ben o aradığınız tipim.

Zaten ortalama bir türk erkeği m/s olarak hesaplarsak saat başı 25, saniye başı 0,0012 sefer bu küfrü sarfediyor karşısındakine veya boşluğa. Hani biri olması da gerekmiyor karşısında.
Anasını, bacısını riske atan tiptir. Oğlum söverek kâr ettiğinizimı zannediyorsunuz?
Çocukluktan kalma küfür paradoksu.

(bkz: Lan deme lan babam kızıyo lan)
(#13523196)
edenin de ettirenin de aklından şüphe ederim. "salak" dendiğinde kızıp da sülalesine sayıldığında şükür duası almış gibi sevinen saflar gördüm. bakış açısı tabi ki. cilt üzerinde farklı tonlar (morun veya kırmızının tonları gibi) sevmiyorlarsa benim yanımda küfretmelerini tavsiye etmiyorum çevremdekilere mesela.
iticidir. Kadınsa dahada iticidir.