bugün

benim.
hep sorarlar hiç mi sinirlenmiyorsun üzülmüyorsun diye bende benim duygularımı ifade etme biçimim bu derim.
gülüyoruz diye mutlu sanıyorlar.
hayatın olumsuzluklarını kendi çabasıyla silebileceğini düşünen, amaç edinen ve samimiyetiyle bunu başarabilen insandır.
Tuana adında kız öğrenci.Ancak annesinin kaçıp babasının yaşadığı evde amcasının onu dövdüğünü öğrendiğimde çok üzüldüm ve her zaman beni gördüğünde hep gülmesini istedim.Küçücük yüreğinde ne yangınlar var.Ve her zaman ona sarılarak ve gülümseyerek yanında olduğumu hissettireceğim.
Acılarını gizlemeye çalışıyordur. Güzel oscarlık performans sergiliyor tebrikler.
aşkı ilk defa tatmış bir salak kızdır.
fetöcü olabilir.
Somurtuk tipler tarafından pek sevilmez.
''taş yerinde ağırdır'' dan nasiplenmeyendir.
basit bir kişilik olduğu düşünülür. pek ciddiye alınmaz, önemsenmez. tanımayanlar tarafından 46 da ilan edilir!!!
(bkz: joker)
Kişiliğinin olgunlaşmamış olduğu düşünülür. pek ciddiye alınmaz, önemsenmez. Ortamın yerine ve mevzuya göre tavır almasını bilen insan, olgun ve kayda değer olarak değerlendirilir. Suratsız aksi yahut her şeye gülerek tepki veren bir kimse olmak şüphesiz itibar zedeleyici bir durumdur. Her şey dozajında güzel.
Ne kadar bilgili de olsa ortamdaki insanlarca ciddiye alınmayacak insandır. Çok somurtmak da çok gülmek de -kısacası her şeyin aşırısı- insanın heybesine eksi olarak girmektedir. Üstelik yaşı büyük olup da kendisinden hayli küçük insanların yanında sürekli gülüyorsa sonucu daha kötü olacaktır ve saygınlığını azaltacaktır o insan için, evet.
cimere şikayet edildin...
normal değildir,ciddi sıkıntıları vardır.
Herkesten çok güldü. Belli ki acı çekiyor.

Savaş ve barış. Lev tolstoy.
bizim lisede bir kız böyleydi.
Filmi bile çekilmiştir.kemal Sunal -gulen adam.
görsel

türkiye'de yaşamıyordur.
(bkz: Joker)
Bir şeyleri saklamaya çalışıyordur belki ahahahhah. Psikolojik deli de olabilir.
Ciddi görünsemde ota boka gülerim.
Somurtuk tiplere dert olur. Siz gülmeyin arkadaşlar mutsuz şekilde devam hayata.
Benden uzak olsun. Hep düşünmüşümdür bir yerlerinden sürekli mutluluk mu pompalıyorlar bu insanlara diye.
malesef ki benim. huy olmuş durduramıyorum.
yarak var gülün bakalım.
Bir yerde bir zamanlar çok ağlamıştır.