bugün

entry'ler (18)

vagner love

efsane bir teknik. hem zeka hem de fiziksel olarak güçlü. dünya üzerindeki her takıma çok faydalı olabilecek, takımı kalkındırabilecek bir adam.

whatsapp tan engellenmek

dünya üzerinde bir daha seninle karşılaşmak, yüzünü görmek ve sesini duymak istemiyorum demenin dijital halidir. Kimi zaman blöf olarak kullanılır. Dikkatli olmak lazım.

kendi kendiyle konuşmak

bazen kafamızın içinde dolaşan ve gün içinde karşılaştığımız anlamsız kelimelerin bir araya geldiği saçma ve cevapsız diyalog hali.

- ağzımı açmadan konuşamaz mıyım?
- saç neyden yapılmış?
- safra kesesi ne demek?
- https://www.kayatadilat.com/
- alçıpan ustası kim?
- orangutanı kim bulmuş?

kızların evlenirim bununla dediği erkek modeli

kızların hayalini kurduğu erkekle uzaktan yakından bağlantısı olmayan ve bu kadar büyük bir alakasızlığa rağmen kopmayı başaramadığı, kendini onun içinde bulduğu, kabul etmek istemese de aşık olduğu erkektir.

sürekli gülen insan

hayatın olumsuzluklarını kendi çabasıyla silebileceğini düşünen, amaç edinen ve samimiyetiyle bunu başarabilen insandır.

dumanın en sevilen şarkısı

kimseyi sevmedim böennnnn... senden daha güzell...

beşiktaş ın şampiyonlar ligi şampiyonu olması

3 maç sonunda alınan 3 olumlu sonucun yarattığı bir hayal. beşiktaş forması yerine real madrid forması giyilse elbette çok daha gerçekçi olabilecek bir hayal.

ömrü kısaltan şeyler

düşünmek, olumsuz düşünmek ve hiç düşünmemek ömrü kısaltan başlıca maddelerdir. kafası rahat olan insanın da ömrü kısalır çok düşünen insanın da... önemli olan hayatı verimli kullanmaktır.

cedricteki chen

chen her şeyi biliyordu, her şeyin farkındaydı ama istemiyordu. chen egosunu tatmin etmekle meşguldü. kimi zaman ağustosta esen rüzgar gibiydi, kimi zamansa çöldeki bir vaha ama chen biliyordu ki öyle yapmasaydı ne bir chen ne de bir başlık olacaktı.

evli erkeklerin kadınlara daha çekici gelmesi

evli erkekler kadınların ve evlilik kurallarını kabul ettiği resmi olarak kanıtlanmış kişiler olup kadınların yeni arayışlara gerek kalmadan erkek tespiti yapmalarına kolaylık sağlamaktadır. bu nedenle evlilik ve yüzük her zaman çekici gelir.

penguenler neden uçamazlar

penguenler smokin giydikleri için rahat edemezler. bu da rahat edememelerine ve havada kazalara neden olur. penguenler uçabilir ancak uçmayı tercih etmezler.

metrobüs camındaki saç yağı

Bazen anlamsız yere hayatı sorgulamanıza sebep olur. Özellikle köprü üzerinden geçerken izleyeceğiniz manzaranın önüne geçen bir engeldir.

türk kızının saatiniz kaç sorusuna vereceği cevap

türk kızının saatiniz kaç sorusuna vereceği cevap saatin kaç olduğuna bağlı olarak değişmektedir. teşekkürler.

yarıda bırakılan kitaplar

yarıda bıraktığımız kitapları birleştirsek ortaya ne çıkar, hep merak etmişimdir.

mutluluk

mutluluk su gibi bir şey, bulunduğu kabın şeklini alan, var olan ama tam da eline alamadığın bir şey işte. Tam hissettiğin an elinden akıp giden bir şey.

sevgilimi 3 kere aldattım günah mıdır

ilk aldatmadan sonrası günah değil diye biliyorum ben.

cep telefonunda saat olması saat kullanmak midir

cep telefonundan saate bakmak, saate hakarettir.

kafanıza en çok takılan konu

çok merak ediyorum sabundan bomba yapılır mı?