bugün

yolda düşmek onun için yolda yürümek gibi sıradanlaşmış kişinin dizleri paramparça olana kadar ve oldukdan sonra da sürekli düşmesi ve yalnızca kendi başına kalkması ve kimsenin yardım etmemesi. ne için düştüğünü düşünürken sırası gelen düşleme eylemi sırasında ruhsal boşluklara düşmesi ama bu defa kalkamaması.
Kişi Bu durumun farkındaysa kalkamadığı konusunda yanılıyordur. Düşmek yıpratır ama bir yandan da kişi yerdeyken düştüğü yere daha yakından bakma firsati bulur. Düşmesine sebep olan kişilere, olaylara, hastaliklara farkli açidan bakar. Her yarada bir hayır vardır.
Kalktıktan sonra sizi düşürenleri ve düştüğünüzde el uzatmayanları unutmamanız gerekir. Böylece bir sonraki düşüşünüzde bır önceki kadar canınız acımayacaktır.
bir gün gelir biri size elini uzatır. Asla unutamayacağınız biri haline dönüşür.
güçlendirir.
Her düştüğümde tek başıma kalktıktan sonra yanındayım diyenlerinde geçmişine selam söyle.

görsel
Artık bir sonraki düşmelerde daha kolay ayaga kalkar. Kimseden yardım beklemez. Çünkü bilir ki her yardım edenin sonu çıkar.. Ve her düştüğünde daha güçlü kalkar. Her düşüş onun için bir derstir. Ama o uslanmaz hep hep düşer. Bir yerden sonra kalmaya inancı kalmaz. Çünkü bilir ki kalksa yine düşecek. O yüzden artık yerlerde, tek başına hakkıyla sürünmeyi tercih eder.
Tekrar düşünce bir süre yerde takılıp etrafı izlemeyi gerektirir, sonrasında da güzel bir temizliği..
Neyse ki düşerken yanlızım,herkesin sevgiden anladığı farklı diyor bir düşünür.haksız da sayılmaz.