bugün

en sevdiğim çizgi filmlerden birisidir. eskiden asla kaçırmazdım fakat yeni bölümleri olmuyor diye ara vermiştim.
Kardeşim sayesinde benim de baya bilgili olduğum çizgi dizidir.güzeldir de.
- 50 pizza sipariş etmiştiniz.
- evet çabuk getir yoksa annen açlıktan ölecek.

çok iyi ya. hayranları varsa bana ulaşsın.
çok iyidir denemez ama yoklukta gider evet.
süper bir çizgifilm.
-başka ne süper biliyor musun?
-Anneeeemmm (bkz: kasadam)
Gecenin bu saaatinde en eğlenceli şey izlemek.
dünyanın en iyi çizgi filmi
(bkz: gumball)
(bkz: adventure time)
bazen beni bir aksiyon filmi kadar heyecanlandırabilen çizgi dizidir.
Muhteşem çizgi film. Şu yaşıma geldim hala izliyorum..
görsel
Günün stresinden kurtulmak için 2 bölüm izlemeniz tavsiye olunur.
Bir bölümünde saatleri mikro dalga fırına dolduruyorlardı sonra kara delik oluşuyordu zamanın efendisi karşılarına çıkıyordu. Izlediğim en umulmadık olayların yaşanabileceği bir çizgifilm bunun kadar efsane olan bir de dizi olarak (bkz: Leyla ile mecnun) vardı. Bu dizide de buna benzer aksiyonlar yaşanıyordu. Ve bu çizgifilmin belli bir konusu yok yani kısaca açıklayacak olursam: Rigbi ve mordekaiy adında iki gerizekalının başına gelen acayip olayları anlatan güzel bir çizgifilm. Bana bu çizgifilmi mi izliyorsun diye soranlara: Başka kim bu çizgifilmi izler? Annem.
kardeşimle izlediğim çizgi dizi. Çok seviyoruz.
Ooooooooooooooooo. Gibi çok samimi efektleri olan bir çizgi dizidir.
(bkz: regular show) cartoon networkde çıksın diye beklediğim çizgi film. bilinçaltına yapılan macera dolu yolculuklara bayılıyorum.
Oldukça güzel bir çizgi filmdir. Göndermeleri çoktur ama olsun. Çocuklar ve hala çocuk kalanlar için!
görsel
şu tipte karakterlerin olduğu dizidir. sadece tipleri bile güldürmeye yetecektir. şuna bak lan. tipini skim ahahahah.
Also turkey ooooooo.
dünya üzerindeki en güzel çizgi dizi.
Muhteşem ötesi bir yapıttır fakat Türkiye'de son 3-4 yıldır yapılan sansürler yüzünden eskisi kadar izlenmiyordur . Geçen yıl adamlar sandviç ile ilgili bölümde domuz resmini sansürlemişti bunun yanında ölüm kutsal şeytan gibi kelimelerde sansüre kurban gidiyordu 10 dakikalık bölümün 5 dakika sürdüğü dahi oluyor ne diyelim ki yazık amk.
galaksın dan galaksın repliğiyle aklıma kazınan efsane referanslar veren çizgi film demeye bin şahit yapıdır.

çoğu bilim kurgu dizisinden iyidir. pops seni unutmayacağım kalbimizdesin abisi. hı hıh ıhı .oooooo

iyi gösteri, çok iyi gösteri...