bugün

acilen en yakın nüfus müdürlüğüne gidilmelidir..
tek derdin bu olsundur.sorana celal dersin onu da mı beğenmiyorsun git değiştir nüfustan.
Süper yakışıklı olaydım da ismim şebelebettin bile olabilirdi, hiç sıkıntı olmazdı.
en yakin valilige vali olmak icin cv yollardim. isim kontenjanindan yararlanmak lazim.

ne zaman bir vali duysam, ye celalettin ya hüseyin.
Bence çok heybetli bir isim. Celalettin ismini berkecan'a tercih ederim şahsen. Sıkıntı olmazdı benim için.

Edit:berkecan kullanılmış berkaya da tercih ederdim.
(bkz: şükrü özyıldız)
Başlıkta türkçe katledilmiş. Daha da bişi diyemem.
sözlükte yazar olmak ama türkçe fakiri olmak.
Valla adın abdulrezzak bile olsa sorun değil ama ne adın adzulrazzak ne de yakışıklın süper tarafını es geçtim ona göre .
Güzel bir türkçe eğitiminden sonra adını değiştirebilirsin sayın türkçe özürlüsü yazar kardeşim.
altında spor arabasi olup cebinde benzin için para olmaması.
sevgili sözlük yetkilileri pazar günü izin yapıyor anlaşılan. bu başlığın bu kadar uzun süre hayatta kalabilmesinin başka bir açıklaması yok.
(bkz: geronimo türkçesi)

sen var türkçe sikmek.
top olup adın berkecan, atilla falan olacağına tercih edilmesi gereken durum.
(bkz: yazar olup ama başlığın açamamak)
Benim de Berat memnun oldum. Lakin damat olan değil. Adımı kötüledi oe.

Arkadaşlar arkadaşlar, sürekli süper yakışıklı olmak veya sürekli yakışıklı olmak zorunda değiliz.

Gençliğinde harika olan cahide sonku olabiliriz. Onun da biliyorsunuz devamı kötü bitti.

Kardeşim, Burak Kut ilk çıktığında bebeto idi, sonra bitti. Herkesin bir devri var.

Herkes bir devir gelir gözden düşer.

Arkadaşlar, süper yakışıklılığı artık bıraktım, eski halimin ekmeğini yiyorum zaten ilerde direğe çıkacağım Allah kahretmesin.

görsel