bugün

Hadi bakalım tahminleri alalım.Gerci konu tartışmaya kapalı isim belli ama bakalım millet neler sacmalayacak
sergen efendi.
kesinlikle (bkz: pierre van hooijdonk), konu tartışmaya kapatılmıştır. evet.
cevat prekazi. tartışılması bile abes.
Selçuk inan'dır. Evet.

Edit: şaka şaka hagi bencede.
Hami mandıralı. 60 tan fazla frikik golü var. Şu anda Messi bile 70 tane atmış.
Hami diyen arkadaşa tavsiyem sudur.Beslenmek önemli sadece balık yemekle olmaz,Bu konuyu tartışmaya kapatayım ergenler pek bilmez sadece ülkemizin değil dünyanın enniyi firikikcilerinden biridir Aziz pierre Van Hoijdonk.
Dağılabilirsiniz.
(bkz: sabri sarıoğlu)
Neyle kıyaslayacağız. Attiği şuttaki gol oraninimi yoksa toplam atilan gol sayisi mi. Bu bizimle soylememizle olmaz. Varsa istatistik paylasırsinız.
Ha görsel olarak guzel derseniz sergen cok şık vururdu. yalniz hami çok acimasizdi bu konuda. Şutu çekmeden 20 metre geri açılıyordu.
Piyer parem.
Kimseler hatırlamaz. Fenerbahçeli Sasu! Turist ömer filmlerinde sadri alışık onun formasını giyerek çok film çekmiştir.

yalnız giydiği forma sarı lacivert değildir gök mavisidir ve sırtında sasu yazar.

(bkz: mircea sasu)
Piyer Van hoydonk. Adam kendi takım arkadaşlarına baraj kurdurup gol atıyordu. Evet.
topa hayvan gibi abanmak dışında bi numarası olmayan hami mandıralı'nın isminin yazıldığı sorunsal.

ne yapsınlar frikikçi deyince bi onu biliyorlar tabii.

sergen varken diğerleri tırttır.
Tabiki sergen yalçın.
soru mu lan bu...

(bkz: pierre van hooijdonk) tabi ki...
Haminin attığı açılardan frikik atabilen birini pek görmedim tr de.

Şurdan izlenebilir.

https://youtu.be/zHsL6i4Rf2g
gheorghe hagi

sergen yalçın

hami mandıralı' ya giydirenler olmuş. onun melekesi farklıdır. gelişine belki olur ama duran topu o hıza ulaştırmak ayrı bir olaydır. hami de bu melekesini kullanarak gollerini atmıştır.
suzan avcı tabii ki. yeni yetmeler görmedi o frikikleri.
(bkz: selçuk inan)
Prekazi'yi hatırlayan az olmuş, yazık.

Hele hami diyenlere ayar oldum. O kadar kaçırma hakkım olsa, tutturduğum üç tane için beni de frikik ustası saymanız icap ederdi.

Kaçırdığı sayısız frikik bir yana, Hami gerekli gereksiz habire şut atar, saç baş yoldururdu.
Bir galatasaraylı olarak hamiye sallayanları gördüm ve kendi kendime yuh dedim.

O zamanlar küçüktüm ve futbolu büyük merakla takip ediyordum. Hagi, sergen falan da oynuyordu üstelik.

Ama frikikleri penaltı havasında olan tek futbolcu hami idi. Frikik oldu mu gol beklediğiniz adamdı. Frikik yada değil, bu adam mesafe fark etmeksizin her yerden hayvani goller atardı. Ve iki üç maçta bir yada birkaç kez yapardı bunu.

Zaten almanları Avrupa maçlarında kevgire çevirdiği için shalke04 hamiyi ileri yaşına rağmen transfer etmişti.

Evet sergen hagi falan iyi frikik kullanırdı, tekniklerdi falan ama hami teknik değil boru gibi gol atardı ve bunu ara sıra değil düzenli olarak yıllarca yaptı. Roberto carlos frikiklerinin daha hayvani halini hayal edin. işte bu tam olarak haminin frikikleri.

Hami gibisi son 25 yılda gelmedi, öncesini bilmiyorum.
Hami mandıralı dır. Attığı 250 golün 60 kadarını frikikten atmıştır. Barajına giren ve top gelen oyuncuların çoğu sakatlanmıştır. Hatta kaleciler bile sakatlanmıştır.
Yerli; sergen yalçın,
Yabancı; cevad prekazi.
sergen Yalçın
selçuk inan
George hagi
alex de souza
Cevad prekazi
burak yılmaz.
Süper ligde 17 defa maça çıkıp pek hünerini gösteremese de iyi bir free kick üstadı uğur yıldırım vardı. 2004 free kick masters yarışmasını kazandı.

Hatta fm oynayalar hatırlayacaktır bu adam gaziantepsporda rahmetli de nigris ile çılgın atardı. Ve yine yanlış hatırlamıyorsam bu adamın oyunda ki serbest vuruş özelliği 20/20 idi ve 2 yada 3 serbest vuruşun biri gol olurdu.