bugün

Allah rahmet eylesin. Büyük üstat, süper gazimiz, maskeli beşlerdeki müdürümüz ışıklar içinde yat, mekanın cennet olsun.
Mekanı cennet olsun. Zamanında çok güldük. Şimdide üzülme vaktimiz geldi.
bir dönem kapanıyor sizinle ve biz yaşlanıyoruz arkanızdan güle güle derken. yolun açık olsun süper gazi. allah rahmet eylesin sümer ağabey.
vefat etmiş efsane aktör. toprağı bol olsun. şahane adamdı. çok ustaydı çok.
Mekani cennet olsun.
Allah rahmet eylesin.daha dün 2. Sayfa'da izlemiştim.
kahpe bizansta kapıya zincirli olarak hatırlıcam sanırım hep. Allah rahmet eylesin.
allah rahmet eylesin, nedense isminin yanında 4 rakamını görmek bile yetti anlamaya...

aslında giden sadece sümer tilmaç değil bu ve benzeri tanıdık sima ölümlerinde. insana zamanın geçtiğini çocukluğunun, gençliğinin bittiğine ve kimine vadenin kendisine geldiğini bazı devirlerin kapandığını gösteren ölümler...

süper baba'nın, süper gazi arkadaşı...
Hay arkadaş ya. Bu adam neden öldü ki cok uzuldum ya lan.
abi hay boyle isin ben yaa.
katıldığı bir düğünde fenalaşarak hastaneye kaldırılan, ancak kurtarılamayan büyük usta. kanlı nigar daki büyük kabadayı olarak hatırlayacam her zaman kendisini.

mekanı cennet olsun.
huzur içinde yatsın.
çok severdim bu adamı sözlük.
ölümünü duyunca şok geçirdiğim büyük usta. mekanı cennet olsun.
Ölüm haberi üzmüştür. Yıllardır çok alıştığımız simalardandı. Allah rahmet eylesin...
güzel antalya' mın güzel insanı... umarım o çiftliğinde kurduğun huzurlu hayatın gibi huzurla yumdun gözlerini. türk sinemasının birçok güzel yan rollerini sen almıştın, yakışmıştı da... hani vardır yaa kötü adamı bile oynasa sempatiktir, kızamazsın o karaktere. sen de öyleydin, erol taş gibi... rabbim mekanını cennet etsin be süper gazi sana okunacak bir fatihamız her daim vardır.
Süpergazi hala daha kapida kilitli dimdik ve ayakta.
Hemşoda prezervatifleri balon gibi şişirişini hatırlıyorum hala.
Pek oyle ünlü ölünce dert eden biri değilim lakin osmanlı cumhuriyeti'nde cok etkilenmistim bu adamdan. Mekanı cennet olsun.
bu akşam saatlerinde hakkın rahmetine kavuşmuş sanatçı. kendisinin en sevdiğim rolü kanlı nigar'daki istinyeli deli esref tiplemesiydi, üzüldüm allah taksiratını affetsin.
zamanında antalyada kendisine rastlamış olduğum insan. başta vefat haberini sadece bu sözlükte görünce gerçek değildir diye düşündüm fakat bu haber televizyonlara da düştü.

allah rahmet eylesin.
ne çok ölüm oldu...
sevilen ve değerli bir oyuncuydu. basimiz sağolsun. mekani cennet olsun.
Bir çınar daha yıkıldı...

Mekanı cennet olasıca...
öncelikle allah rahmet etsin . sevdiğimiz sanatçılardan biriydi. ama sedat peker in düğününde ne işin vardı. aynısı severek izlediğimiz mesur yar içinde geçerli.
allah rahmet eylesin. sevdiğim saydığım bir oyuncuydu. gerçekten oynadığı rollerin hakkını veriyordu.
Güzel bir abimizdi.

Kör Ölür badem gözlü olur bir çok ünlü ölümünde ama öyle değil.He yaşarken çok anılmazdı diyenler oluyor.Neden anılsın ki? Bizde anılmak için magazin malzemesi olmak lazım , işini yapar kenara çekilirdi.
güncel Önemli Başlıklar