bugün

Yalnızlığımı aldatmama sebep.
varolmak için kavgaya ihtiyaç duymayan, diyaloğa açık, empati sahibi, düşünceden korkmayan insanların çok az ve çok yalnız olduklarını anladım. burası türkiye gibi.
trollük becerilerimi hafiften geliştirdim.

güncel haberleri alıyoruz.

bazı yazarlara dertlerimiz açtık soru sorduk yardım ettiler.

onun dışında sadece zaman kaybı.
(img:#1634044)
Mesela,

Damdaki deli, cool adam, geriden gelen adam, protest sanayici, fikir mühendisi fikri ( ekşi de hala yazar), saldırayterk, tengir budun, totonok, etuu, kedilerinbabası57, iremga, oytun, turkpence...

Bu yazarların bir bölümüyle hüzünlenir, bir bölümüyle neşelenir, bir bölümüyle milli duyguları pekiştirir, bir bölümüyle nostalji yaşar, bir bölümüyle laf cambazlığının incelikleri hususunda bilgi sahibi olurum.

Ve bu yazarları hala daha deli gibi okurum. Cünkü bu yazar hacılar ya da bacılar, haklı olmak yerine mutlu olmayı tercih eden, anlamanın ve dinlemenin yazmak için yazıp üste çıkmaktan daha önemli olduğu idrakına varabilmiş alçak gönüllü kalemi kuvvetli mümtaz yazarlardır.

Yazmaya devam üstadlar..

Açık ve net evet.
3. Nesilden beri burayim. Bir suru dostluklar edindim sozlukte. Hatta bir dostumun cocugu ile kendi cocugumun neredeyse dogum gunleri bile ayni. Biz buraya kayit oldugumuzda universiteli cengaverlerdik siz dusunun.

Yurtdisinda yasiyor olmama ragmen hala bir suru yazarla bir araya geliyorum elimden geldigince. Cunku biz burada 50 online gorunce sevinen tiplerdik. Simdi bak bi de sorsan her gun 500 cop.
Sözlüğün katkısı mı varmış? Olanlara ne mutlu.