bugün

naçizane gördüğüm tek yol saçma sapan başlıkların altına yazmamaktı. işin bu boyuta geleceğini tahmin etsem "yolları" derdim elbet.
yobazları uzaklaştırmak.
ifşayı yasaklamaları. Tüm yazar bilgileri saklı kalmalıdır. Ayrıca üye alımını durdurup adam akılkı temizlik yapmalarıdır.
Arkadaşın biri yazmış sağ frame diye aslında mantıklı. Bir sağ frame açılsın ve o sağ framede sadece efendi gibi başkalarına sataşmayan guzel güzel tartışan bilgi fikir hissiyat paylaşımı yapan yazarlar takılabilsin. Bu yazarların tespiti için de seçilen yazarların tavsiyeleri ve mod kontrolü yeterli olacaktır. Belki çok iyi bişey çıkmaz ama yine de bundan çok daha iyi olacaktır. Guzel bir seviye tutturulur bence.

(bkz: Amerikana yaslayacaksın)
sözlüğe ıq sınırlaması getirilsin.
Soğukta kalınca üşüyen penguenlerin sözlükten siktir olup, doğal yaşam alanlarına geri dönmesi.
sağ frame önerisi güzel, 10. madde olarak da ekledim ama yapılabilirliği konusunda şüpheliyim. sağ frame değil de, solda "bugün, dün, gündem, ukte" diye ayrılan kategorilerden birine eklenebilir böyle birşey. başlığı da "elit" olabilir mesela.
şu "müslümanlar gitsin, ateistler gitsin, kürtler gitsin, kurtlar gitsin" muhabbetlerini de bıraksak mı acaba?
yazar yaşlarının profilde yazmasının bir yararı olmaz. 13 yaşındaki çocuk "ben 13 yaşındayım" demez. bunu söylediğinde kimsenin onu ciddiye almayacağını bilir. tc kimlik no gibi uygulamalar da fişlemeye girer.
saçma başlıklar kaldırılırsa kalitesi artacaktır ve ekşi gibi seçici olmak gerekir.

adam sadece küfretmek için sözlük kullanıyor. insanın entry giresi gelmiyor bunları görünce.
sözlük kzıları sözlük erkekelrine versin...

bu mevzular kapanır.

bak o zaman nasıl bilimsel konuşuyoruz.
kalitesiz entry altına yorum yapmamak etkili olabilir.
arttırmakla ilgili:

http://www.tdk.gov.tr/ind...S.55892a84c30b42.27985623

(boşluğa çift t ile "arttırmak" yazıp görebilirsiniz.)
(bkz: sol frame adil kullanım kotası)
tek yolu diyip bir çok öneri girmemek.
Sözlüğe girmemek.
sozluk gayet kaliteli oldugu icin gerek olmayan yol.
ayrica tek yol diye baslik acip madde madde siralamak da nasil bir zeka urunu bilemiyorum.
sözlüğün kalitesini arttırmanın tek yolu denildiğinden beri bu başlığı dahi piç edenleri kenara çekip temiz bi sopa çekmek.
(bkz: şaka şaka sözlüğün kalitesini arttımak çok zor)
Zall'ın işine son verelim.
Öncelikle yazarların kalite algısı öğrenilmelidir. sonrasında bu dogrultu da başlıklar gözden geçirilemeli ve gammazlık daha aktif kullanılmalı.

He kaldı ki ne wiki ne de inci gibi olmamakta lazım, başlık açma ve entry kurallarına uyulduğu takdirde başarılı bir kalitelesme gerçekleşecektir.
(bkz: sözlükte bir sapık var)

bu başlıkta paylaşılan iddialar gerçekse durum gerçekten ciddi demektir. biz sözlüğün kalitesinin nasıl yükseltilebileceğini araştırırken bazı ergen sapıkların doğrudan moderatörler tarafından korunduğu, bu sapıkları şikayet edenlerin cezalandırılmasına kadar gidildiği söyleniyor.

durum böyleyse boşa kürek çekiyoruz demektir.
sözlüğün kalitesi artarsa reklam geliri aynı oranda düşer,

dakika başı birilerine hakaret edenler bu işleri yönetimden bağımsız mı

yapıyor sanıyoruz ? cevap = yook.

kalite yönetim tarafından bilinçli olarak aşağı çekiliyor.

lazım olan kalite değil para.

asıl merak ettiğim buraya reklam verenlerin zekası

buranın %90 ı ya baba parasıyla geçinen ergen veya ağır işsiz

senin bu ilanını verdiğin şeleri ancak rüyasında görebilir,

benim gelirim iyi sayılır ama asla burada reklamı olan şeyi gidip almam.
saçma başlık açanın ceza alması güzel. 13. madde olarak ekledim.
Pkklılar yazarlığı bıraksın kışkırtıcı başlıkları yüzünden sözlük boka dönüyor.
(bkz: ananıda al git)
zall ı devirmek.

Kesin ve net çözüm.