bugün

Kuresel ikinma bence yetkili olmalıdır.
True yetkili olmalıdır.
007 yetkili olmalıdır.
Saraca(hoppili gillini) arada sırada trollük te yapsam, sözlüğün tüm güncel içeriklerini ben tamamladım ve Hala da uğraşıyorum diyebilirim.
Bi derdim var, entelektüel bilgi birikimine sahip bir yazar kardeşimizdir, Yetkili olmalıdır.
Bik bik.
iremga.
Traveler haber ajansı gibi yazardır, olmazsa olmasımızdır, Kırmızı çizgimizdir, Yetkili olmalıdır.
Manyak olmaya karar verdim.
Karton toplayan çocuk
D varank(kapakoparan dede).
Klarnet çalan şarapçı, taksiyi aldı götü kalktı.
Milas 16
nihavend longa
Sarı civciv
Aklimbuzgibiyanınakoştu.
Canoo(kafir) çok iyi çocuktur aslında, arada sırada kendini içkiye vursada sözlük için kıymetli bir arkadaşımızdır.
Aykolik cinsel kimliği bizi ilgilendirmez, sözlüğe renk katan ayrıca ekşi yazarıda olup, burada yazarlık yapan gönlü güzel kardeşimizdir.
Bez bebek nana.
Grinch, her ne kadar aleyna tilki hayranıda olsa, anasını tercih etmesi daha doğru bir karar olacaktır.
Mel mel bakan gibson adam sözlükten umudunu kesmiş, oluruna bırakmış artık.
Abber(günahkar bir profil uzmanı) milleti donuzlamasa aslında karekteri düzgün bir yazardır diyebilirim . Neyse sözlükte Dinamik ve aktif bir yazar, Sözlük için kıymetlidir kendisi, ayrıca ekşi yazarı olup, uluya daha çok emek veren yazarlardandır.
Elysium01.
Kedi Memduh.
Para bok huzur yok.
Yarbay kemal.
Judas.
Bizans tekfuru.
46 lık Basri.
Barbi olga.
Frank lucas. bu zevat eskisi kadar aktif olmasa da sözlüğün başlarındandır.
Advtsn. de aynı şekilde sözlüğün eskilerindendir.
Gina carano.
Erecto. (junkman)
Ekonovich huni li.
Simiago.
Balistik karizma.
Atakergit.
Saat 3 olmuş.
Zenn lavian.
Doblocu enişte.
Yasak merve.
Eksi rüyalar.
Dinsiz kitapsız kafir.
Ofansif mizah.
Gayet objektif bir şekilde yapılmış listedir, (kankacılık yapılmamıştır)
kesinlikle objektif bir liste.
kesinlikle donuzluk liste.
bik bik, kuresel ıkınma gibi vasat yazarların olduğu bir listede var olmadığım için şeref duyuyorum..
Onlarda sana ölüyorlardı zaten, insan olmaya çeyrek kala.
Lannnnnnn. Vasat ha!

Ceyrek porsiyon seni.

Evet
Beni yazdığın için bir fav hakettin kerata.

Swh...
Aktif yazarlığa geri dönseydi ismet gürbüz de listedeydi, adam en azından sözlüğü boşlamıyordu.
Çeyreklik ç.kün kopsun.
benim olmamam üzdü.

t: bir liste.
Bik bik helal olsun sana bu tipitiplik ile listeye dahil olmuşsun, Allahın tuhaf insanı.
Arkadaşlar liste istatistik bilimi çerçevesinde yapılıyor, kim ne kadar aktif sözlük içerisinde ve ne kadarı entelektüel bilgi birikimine haiz buna bakılıyor, örnek vermek gerekirse (bi derdim var) ile kan tutan kasap bir tutulamaz.
Sözlük içinde ilk defa bir listede adım geçti. Sanırım sözlüğü bırakma vaktim gelmiş.
En aktif traveler bence.
Sözlük bu arkadaşların suyu hürmetinin üzerine dönüyor valla.
Travel kadar başına taş düşsün inşallah , basit cinsiyetçi espriler kasmayın artık, çünkü gülmüyoruz.
Biz kırk kişiyiz birbirinizi iyi biliriz.
2133 entry ile mi ? Alkollü metre.
--spoiler--
2133 entry ile mi ? alkollü metre.
--spoiler--
En azından 5677 girdi ile küçük ibo'nun yengesi değilim kadim dostum swh.
Otopsi raporları denen yazar maalesef haftada bir entry giren yazar bir arkadaşımızdır, listede gerçekten sözlükte aktif olan ve sözlüğü ayakta tutan yazarları yazıyorum.
karma puanı gerçekleri yansıtmıyor, sen niteliğe ve niceliğe bak.
içerisinde bulunmadığım listedir.
Kafam rahat.Her hangi bir listede adımın olmaması beni rahatsız etmiyor.
paşa bizi unuttun.