bugün

gerçekten özellikle bu aralar hiç sarmıyor. ekşi'de de burada da çok aktif değilim. geçen sene internetten sözlüğe bakmadan canım sıkılıyordu ama şimdi yazlıktayken sözlük hiç kendini aratmadı. sürekli yazarları kötülemeler falan. negatif bir yere döndü sanki. pozitifleşsin istiyorum. elysium da favlamıyor artık beni. * n'apıyım ben de eski fotoğraflarıma bakıyorum.
Kişisel bir görüştür. Her ne kadar her gün haksız saldırıya uğramak yorucu olsa da aynı fikirde değilim. Aklıma fikir geldikçe yazmaya çalışıyorum.
Oo kavga çıktı

görsel
oyy çok kırıldım canım.
Kapışmayın guzularım enerjiniz önce size sonra bize lazım.
obezite insanların konuşmalarını ciddiye alacak biri değilim kusura bakma.
Çik git o zaman, gym in yolunu tut.
Son günlerde hissettiğimdir.

Belki de gerçek hayata döndüğüm içindir.

Şu sıralar gündemimde Çanakkale'den taksi almak var. ikinci taksimi alacağım. Köye telefon açtım, tarlaları satıp 4 milyona alacağım.

Sonra istanbul'daki evimi kiraya vereceğim. Gelibolu'ya temelli yerleşeceğim. Falan filan.
Son zamanlarda hissettiğimdir.

Entry giresim gelmiyor.
eskiden ne güzel eğleniyorduk. şimdi gram zevk almıyorum.

Geçmişte kaldı canım o maalesef.

isteyince 90 lara dönemiyorsunuz maalesef.

O yüzden ölmeden önce birini bul ve seviş naçizane tavsiyem.

34 sün hani 40 ında 50 inde kalp krizinden Allah muhafaza.
Sözlüğe bir şeyler katarak aşılabilecek problem. Örneğin ben kendi çapımda uğraşıp iyi vakit geçirmeye çalışıyorum ama siz şikayet edip çözüm üretmiyorsunuz. Unutmayın sorun da biziz çözüm de.
Keyif alıyorum karakter değişimlerini gördükçe ya da özüne dönüşleri *
her gün kuru fasülye yenmez...
Sürekli takılınca, haddinden fazla sıkıcı lakin iş bosluklarinda girildiginde, vakit gecirici oluyor.
mizah zehirlenmesi yaşıyorsun şarapçı bi vurdur geçer.
Eskiden ne güzel eğleniyorduk. Şimdi gram zevk almıyorum.
Eskiden saatlerimi geçirdiğim sözlükte şimdi 1 saatimi zor geçiriyorum.
dünyanın en gereksiz başlıkları ve en gereksiz yazarlarıyla dolu olan sözlüğe bir serzeniş başlığıdır.
bu saatlerde sarmaması gayet normal.

sözlüğe gece 12'den sonra geleceksiniz.
12 sene önceki ile şimdiyi kıyaslarsam o zamanlar fazla seçeneğimiz yoktu. kendimize böyle alanlar yaratmış, beyin fırtınası yapıyorduk.

Her 3 yılda bir bakıyorum cinsel içerikli başlıklar Her nesilde var. bizde onlara uyup ortamı şenlendiriyoruz mecbur ne yapalım a dostlar.
Su götürmez bir gerçektir.
sözlükte belirtilmesi ilginçtir.
Valla öyle kendime başka eğlenceler buldum. Galiba o yüzden.
Çözümü var
https://m.uludagsozluk.com/ayarlarim/?ne=hk
Kabullenilmesi gereken olgudur. O güzel yazarlar o güzel atlara binip ekşi sözlüğe gittiler.