bugün

sözlükteki dindar yazarların giderek çoğalması durumudur. her yerde olduğu gibi sözlükte de bölünerek çoğalmaktadırlar.
an itibariyle göze çarpan durumdur.
(bkz: yakında şeriat da gelecek elhamdülillah)
3 vakte kadar sözlüğe şeriat'ın geleceğini gösterir. kenan abimizden yardım mı istesek ne yapsak? yoksa çevik abiden mi istesek? sanki o daha çabuk gelir kurtarır.
(bkz: zall göreve)
(bkz: paranoya)
(bkz: kısır döngü)
(bkz: çıkarcı korkular)
ne dindarlar gördüm, hiçbiri sözlükte abuk sabuk yazan yobazlara benzemiyor. ya benim tanıdığım insanlar dindar değil ya da kendilerini çok iyi kamufle ediyorlar. sözlüğe kustuklarını gerçek hayatta uygulamaya kalkarlarsa yandık ki ne yandık..

ama kanaatimce üzerinde durulmaması gereken durumdur. gazları vardır sözlüğe yaparlar, geçer..
türkiye de malezya oldu zaten. cahillere kömür dağıtıp oy alıyorlar. tayyip sattı ülkeyi. özelleştirdi özelleştirdi sattı. oğluna gemicik aldı.
dindar insanlar buradadamı mahalle baskısı yapıyo yani..
kusura bakmayın ama bu; kendilerini dindar olmayan insan olarak nitelendiren insanların acizliğini,zayıflığını gösteren bi ifadedir..
burda yazarak cihad yaptıklarını falan sanıyorlar.
(bkz: geldikleri gibi giderler) **
o kadar at gözlüğüyle bakıyorlar ki; dini bazı ögelerin abartıldığına dair açılan başlıklara yapılan oylara dahi eksi veriyorlar. eksi verince de mutlu oluyorlar herhalde. verin arkadaşım eksi verin fakat umuyorum ki bir gün farkedersiniz asıl görüş açınızı değiştirmenizin gerektiğini!

edit: ver arkadaşım bunada eksi ver sen!
sözlük: şeriatçı gençliğin sesi (kendisi şeriatçı gençlik tarafından basılmaktadır. baskın basanındır *)

sözlüğün son baskısı çıktı.
sözlük okuyun tehlikenin farkına varmayın.
sözlük okuyun maymunun dedeniz olduğu masalına kanmayın.
sözlük okuyun darbecilere darbeci demekten korkmayın.
sözlük okuyun zırvalayan laikçileri tınlamayın.

sözlük... sizin sesiniz.

not: müessesemizin (abdest almayan/almayı bilmeyenler için) aptes suyu ikramı mevcuttur. su içilebilir hijyen ve kalitededir.

not 2: tam üstüne bastıysam söyleyin de iyice bastırayım *
devrimci eksi yağmurlarından anlaşıldığı kadar yalandan ibarettir..

(bkz: sözlüğü komünistler ve gayler bastı)
özenti ateistlerin basmasından daha garip karşılanan durum, ne garip.
dindar değil de yobaz dersek daha doğru olacak önerme.*
(bkz: sözlüğün dini imanı olması)
dindar , ateist, kominist, budist, sagcı, solcu, pkk, ne ararsan var. halk pazarı burası. göze batanları tekrar irdelemek gerek. sözlüge basan dindar degil dündar. eki eki eki.